Răspuns la subiect
Pagina 1 din 4 1 2 3 ... UltimulUltimul
Rezultate 1 la 10 din 35

Subiect: O intrecere intre bresle

  1. #1

    Data înscrierii
    22.02.2013
    Posturi
    5
    Lume
    Limanul cu stejari

    O intrecere intre bresle

    As vrea sa va propun sa introduceti in joc ca eveniment saptamanal o intrecere intre bresle in care sa fie data o tinta de indeplinit, o misiune care sa-i angajeze pe toti membrii breslei si sa vizeze acumularea de resurse sau efectuarea unui numar de aventuri .
    La sfarsitul saptamanii,breasla care castiga intrecerea sa fie recompensata,pentru toti membrii ei cu nestemate.
    Ma gandesc ca aceasta intrecere ar spori numarul de jucatori activi cat si performanta lor,si nu in ultimul rand ar intari spiritul de echipa intre jucatori.
    Breasla Ceasornicarilor doreste sa dea un exemplu,sa dovedeasca ca nici o tinta nu ii este imposibila si isi merita primul loc din top!

  2. #2

    Data înscrierii
    28.01.2013
    Locație
    Barcelona
    Posturi
    29
    Lume
    Limanul cu stejari
    nu cred ca se regaseste asa ceva in idea de joc, la nivel global al Blue B...nu se poate aplica pe un server ceva diferit de ...global, cunoscatori stiu ca pana si''cadourile'' sunt identice,fara specific zonal. de aceea consider acest topic inutil.
    Ultima modificare făcută de fratelelup; 06.04.2013 la 21:55. Motiv: taste

  3. #3

    Data înscrierii
    22.02.2013
    Posturi
    5
    Lume
    Limanul cu stejari
    Nu am intentionat sa pretind ceva zonal care sa nu fie identic {adika ceasuri de buzunar pt noi si eventual cravate de pioner pt PCR sau aripi pt VdA sau mese rotunde pt Camelot xd}
    Altfel nu inteleg ce este imposibil de realizat de BlueByte si sa nu fie inclus in joc..

  4. #4

    Data înscrierii
    28.01.2013
    Locație
    Barcelona
    Posturi
    29
    Lume
    Limanul cu stejari
    nu este un joc local...este un joc la nivel...de seniori. o sugestie e bine venita, si eu ma bucuram sa fiu numit speculantul primei luni de joc.
    Ultima modificare făcută de fratelelup; 06.04.2013 la 22:10. Motiv: ioi,taste

  5. #5

    Data înscrierii
    26.02.2013
    Posturi
    1
    Lume
    Limanul cu stejari
    Dk jocul are trupe de atac, pescarie, dc nu ar putea avea si un port?

  6. #6
    Avatarul lui mishu85
    Data înscrierii
    21.02.2013
    Posturi
    196
    Lume
    Limanul cu stejari
    eu sunt PRO, desi nu trebuie numaidecat nestemate ca recompensa...ceva monede ale breslei ar fi suficient...iar daca se implementeaza se poate implementa pe toate serverele, nu doar la noi

    Cred ca KML ar da clasa la ce jucatori avem in bresla

    La aventuri ar trebui sa fie ceva puncte in fct de dificultatea lor.... daca ma pun sa fac craniu, 20 le fac lejer intr-o zi si nu mi se pare corect sa fie contorizate ca si 20 victor de exemplu
    Ultima modificare făcută de mishu85; 06.04.2013 la 22:31.

  7. #7

    Data înscrierii
    27.01.2013
    Posturi
    13
    Lume
    Limanul cu stejari
    Inutil.

  8. #8

    Data înscrierii
    28.01.2013
    Locație
    Barcelona
    Posturi
    29
    Lume
    Limanul cu stejari
    corect remy

  9. #9

    Data înscrierii
    21.02.2013
    Posturi
    7
    Lume
    Limanul cu stejari
    Pai deja au fiecare dificultatea ei, nu mai trebuie implementat un sistem de punctare a aventurilor in functie de acest criteriu, ci doar de contorizare a punctelor de dificultate.

  10. #10
    Avatarul lui mishu85
    Data înscrierii
    21.02.2013
    Posturi
    196
    Lume
    Limanul cu stejari
    inutil de ce? ca Vda nu are sanse sa castige? nu acum, peste un timp poate va avea...

    mereu "competitiile" sunt binevenite, de orice fel...si-asa multi nu vad rostul breselelor, acest "concurs" ar aduce un + cand e vorba de aderare intr-o bresla.

    Tzaar, corect

Răspuns la subiect

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii

Ubisoft utilizează cookie-uri pentru a se asigura că dvs. beneficiați de cea mai bună experiență pe site-urile noastre. Prin continuarea utilizării acestui site, vă exprimați acordul cu privire la aceste cookie-uri. Găsiți mai multe informații în secțiunea politica de confidențialitate.