Subiect închis
Rezultate 1 la 9 din 9

Subiect: produse disparute

  1. #1
    krazvan24
    Guest

    produse disparute

    M-am apucat sa fac misiunile de criza. La o misiune aveam de produs 150 de sandvis-uri si apoi de potentat 150 de cladiri din vecini. Serverul nu mi-a contorizat toate potentarile care le-am facut, mi-a aratat ca mai am 15 cladiri de potentat. Am mai facut 15 potentari, iarasi 5 nu le-a contorizat.
    Acu de dimineatza m-am apucat sa fac la casa de aprovizionare cateva seturi de talhari pensionati, seturi de 100 colonisti. Primul set mi l-a pus, al doilea la fel, al treilea a ramas cursorul cu clepsidra ca lucreaza, dar nu mi l-a pus in schimb surpriza 2500 paine lipsa.
    Va scriu toate acestea nu pentru ca vreau resursele respective inapoi, vreau sa incercati sa corectati in vitoarele update-uri aceste bug-uri. Nu am patit doar eu ci si alti membrii de alianta.
    O sugestie, nu am facut misiunea "Tactician-Invinge o tabara de talhari in zona ta folosind 50 sau mai multa cavalerie" este misiune principala, am curatat toata insula mea de talhari, iar acu nu mai am cum sa o termin pentru ca nu mai am armate inamice pe insula. Propun sa puneti o optiune de a termina cu nestemate, chiar si mai scumpa dar sa fie prezenta, nu la toate misiunile ci doar la unele cum ar fi aceasta oricum tot voi iesiti in castig.
    In rest toata stima si respectul pentru efortul depus pentru jocul acesta, chiar merita, imi place si imi plac si ideile care urmeaza sa fie implementate. Razvan

  2. #2

    Data înscrierii
    25.05.2013
    Posturi
    3
    Lume
    Limanul cu stejari
    mie mi-a disparut un energizant.... la stiri nu a aparut nimic.

    m-am uitat in oras sa vad daca am pus eu din greseala energizantul pe vreo cladire .... mina de cupru era cu productivitate dubla si mai avea 2 ore si 14 minute .
    energizantul ofera productivitate tripla , unde e energizantul meu? mi-e sete !

  3. #3

    Data înscrierii
    15.11.2012
    Posturi
    690
    Lume
    Limanul cu stejari
    Am rugămintea să trimiteți fiecare câte un mail către Echipa de suport, care are posibilitatea să verifice aceste aspecte, și eventual să vă recompenseze lipsurile. Echipa de tehnicieni lucrează deja la soluționarea acestor probleme de contorizare.

    Colonizare plăcută!

  4. #4

    Data înscrierii
    20.04.2013
    Posturi
    2
    Lume
    Limanul cu stejari

    Angry Resurse diparute!

    Am o problema asemanatoare oarecum, ave-am aproximativ 11000 scandura de stejar, am pus 3000 la vanzare pentru 3000 marmura, problema este ca mi-a tot aparut acea eroare unde imi cere sa dau (OK) pentru ca a picat serverul sau conexiunea la server e slaba si am dat (OK) de vre-o 4 ori intr-o ora, acum oferta mea este tot de 3000 pe 3000, dar mai am doar 2500 scandura de stejar, mi-a disparut 5000 scandura din depozit si eu nu am cumparat nimic si nici nu am vandut nimic....eu ma chinui sa strang resurse si imi dispar apoi asa brusc....ce erori mai sunt si astea? ce pot sa fac sau macar sa se faca ceva sa nu se mai repete.

  5. #5

    Data înscrierii
    02.07.2013
    Posturi
    1
    Lume
    Limanul cu stejari
    eu am pus materiale pe piata...cineva mi-a acceptat oferta,mie mi-au disparut produsele vandute dar cele pe care trebuia sa le primesc nu le-am primit.mentionez ca aceasta problema a aparut atunci cand eram offline,atunci cand sunt online primesc produsele.

  6. #6
    Avatarul lui Razsax
    Data înscrierii
    15.02.2013
    Locație
    Brasov Romania
    Posturi
    36
    Lume
    Limanul cu stejari
    Am pierdut misiunea cu vrajitoarea ! Am avut-o la vanzare, oferta a expirat, si nu mi s-a intora in inventar. A aparut mesajul din istoricul de piata precum ca oferta e expirata iar dupa alta accesare nu a mai aparut nici acel mesaj. Acea misiune a gasit-o exploratorul in jurul datei de 1.07 2013 daca va ajuta.

  7. #7

    Data înscrierii
    15.11.2012
    Posturi
    690
    Lume
    Limanul cu stejari
    Toate aceste probleme trebuie raportate Echipei de Suport, care are posibilităţi mai vaste de investigare şi eventual, recompensare a pierderilor.

    Pagina de start -> Suport tehnic/ Asistenta

  8. #8
    Avatarul lui Razsax
    Data înscrierii
    15.02.2013
    Locație
    Brasov Romania
    Posturi
    36
    Lume
    Limanul cu stejari
    Am cumparat 2 papagali de aur, iar in meniul stea a intrat doar unul, 11.07.2013 ore 18.50.

  9. #9

    Data înscrierii
    11.08.2013
    Posturi
    29
    Lume
    Limanul cu stejari
    Citat Postat în original de Razsax Vezi post
    Am cumparat 2 papagali de aur, iar in meniul stea a intrat doar unul, 11.07.2013 ore 18.50.
    Sigur ai avut nestemate de 2 papagali de aur? Când cumperi cu nestemate este puţin lag şi iţi poate arata că ai cumparat 2 produse, dar tu defapt să cumperi unul
    Ultima modificare făcută de MOD_Stark; 13.08.2013 la 11:51.

Subiect închis

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii

Ubisoft utilizează cookie-uri pentru a se asigura că dvs. beneficiați de cea mai bună experiență pe site-urile noastre. Prin continuarea utilizării acestui site, vă exprimați acordul cu privire la aceste cookie-uri. Găsiți mai multe informații în secțiunea politica de confidențialitate.