Subiect închis
Rezultate 1 la 4 din 4

Subiect: Bug cariera de marmura

  1. #1

    Data înscrierii
    12.06.2013
    Posturi
    2
    Lume
    Limanul cu stejari

    Bug cariera de marmura

    BUN GASIT!
    AM PROBLEME CU CARIERELE DE MARMURA> ELE APAR FIZIC, DAR NU PRODUC NIMIC SI NICI IN CONT NU APARE CA AM VREO CARIERA DE MARMURA, ASA CUM AM PRIMIT RASPUNS DE LA IN-GAME SUPPORT. MA ASTEPTAM SA REZOLVE BUG-UL, NU SA CONSTATE '' În urma investigaţiei efectuate asupra contului dumneavoastră, vă aducem la cunoştinţă faptul că un depozit de marmură nu poate produce daca nu deţineţi o carieră de marmură. În acest moment, dumneavoastră deţineţi 5 cariere de piatră şi 0 cariere de marmură.'' PLUS CA ULTIMUL CARE A SCRIS ACEST RASPUNS NICI N-A INTELES CA EU VORBEAM DE CARIERA, NICIDECUM DE DEPOZIT (?) DE MARMURA.
    SUNT NEMULTUMITA DE ATITUDINE SI DE NEREZOLVAREA PROBLEMEI SEMNALATE. SPER SA NU TREBUIASCA SA O IAU DE LA CAPAT CU EXPLICATIILE SI CAPTURILE DE ECRAN.....
    CUM MA PUTETI AJUTA? GRESESC EU?

  2. #2

    Data înscrierii
    19.02.2013
    Posturi
    29
    Lume
    Limanul cu stejari
    Gresesti.
    La marmura nu e ca la mina de cupru de exemplu. Iti trebuie cariera de marmura, - e o cladire- dar trebuie sa trimiti geologul sa caute si un zacamant de marmura, si doar daca ai ambele vei produce marmura. Cand se termina zacamantul nu se darama si cariera, ca la minele din joc, deci nu te costa nimic, iar zacamantul de marmura nu cere licente.

  3. #3

    Data înscrierii
    12.06.2013
    Posturi
    2
    Lume
    Limanul cu stejari
    Multumesc mult!
    De fapt, nu instalasem cladiri pe zacamintele pe care le aveam. Mea culpa!

  4. #4

    Data înscrierii
    11.08.2013
    Posturi
    29
    Lume
    Limanul cu stejari
    Mă bucur că s-a rezolvat.In caz că mai intampinaţi bug uri de genul, postaţi si o imagine să ne fie mai uşor să rezolvăm problema mai repede.
    Ultima modificare făcută de MOD_Stark; 13.08.2013 la 12:00.

Subiect închis

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii

Ubisoft utilizează cookie-uri pentru a se asigura că dvs. beneficiați de cea mai bună experiență pe site-urile noastre. Prin continuarea utilizării acestui site, vă exprimați acordul cu privire la aceste cookie-uri. Găsiți mai multe informații în secțiunea politica de confidențialitate.