Subiect închis
Rezultate 1 la 3 din 3

Subiect: o gramada de erori

  1. #1

    Data înscrierii
    04.02.2014
    Posturi
    4
    Lume
    Limanul cu stejari

    o gramada de erori

    postez aici si la ce ma ajuta ? am avut un cont unde mi sa blocat cazarma si ? tot mi se spune ca se lucreaza ... de anu trecut se tot lucreaza ... ok ... am renuntat la cont desi am bagat bani ... am facut un cont nou si numi produce mestesugaru de sabii de bronz... am renuntat si la ala ... am facut altu si nu merge casa de aprovizionare ... datio naibii de treaba merge jocu asta sau nu ? ce tichet sa fac sa ma tot aburiti ca se lucreaza si ca voi fi anuntat cand se rezolva

  2. #2

    Data înscrierii
    12.02.2013
    Locație
    Pitesti
    Posturi
    309
    Lume
    Limanul cu stejari
    Citat Postat în original de duscupluta Vezi post
    postez aici si la ce ma ajuta ? am avut un cont unde mi sa blocat cazarma si ? tot mi se spune ca se lucreaza ... de anu trecut se tot lucreaza ... ok ... am renuntat la cont desi am bagat bani ... am facut un cont nou si numi produce mestesugaru de sabii de bronz... am renuntat si la ala ... am facut altu si nu merge casa de aprovizionare ... datio naibii de treaba merge jocu asta sau nu ? ce tichet sa fac sa ma tot aburiti ca se lucreaza si ca voi fi anuntat cand se rezolva

    ai mare ghinion atunci , n am ce sa iti zic ... dar cum poti sa renunti la un cont unde ai bagat bani ca "nu iti merge cazarma" ? adica nu puteai sa astepti ?
    in cazul meu nu a mers mb ul 1-2 sapt , trebuia sa fac alta breasla? La fel cazarma 1-2 zile dar si a revenit singura...

  3. #3

    Data înscrierii
    04.02.2014
    Posturi
    4
    Lume
    Limanul cu stejari
    pai daca se lucreaza de anu trecut la problema cazarmei ... si cand am intrebat la tehnic un termen aproximativ miau dat acelasi raspuns ca se lucreza si ca se incearca sa se rezolve in cel mai scurt timp... cam cat sa mai astept ? o luna ? un an ? ce fac fara cazarma ? stau si ma uit ?

Subiect închis

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii

Ubisoft utilizează cookie-uri pentru a se asigura că dvs. beneficiați de cea mai bună experiență pe site-urile noastre. Prin continuarea utilizării acestui site, vă exprimați acordul cu privire la aceste cookie-uri. Găsiți mai multe informații în secțiunea politica de confidențialitate.