Răspuns la subiect
Pagina 2 din 2 PrimulPrimul 1 2
Rezultate 11 la 18 din 18

Subiect: Comentarii - Evenimentul de Crăciun 2013

  1. #11
    Avatarul lui devik69
    Data înscrierii
    20.02.2013
    Locație
    Arad
    Posturi
    70
    Lume
    Limanul cu stejari
    acel turn care il primim dupa 24 de zile(daca deschidem in fiecare zi usita) il putem pune pe insula daca nu avem nivelul necesar 48 ?

  2. #12

    Data înscrierii
    16.03.2013
    Posturi
    47
    Lume
    Limanul cu stejari
    devik69 , asa ar trebui ..
    staff lasa de dorit din pacate .....
    ai dreptate dikii , cand am vazut pe test ca primesti 50 fragmente eram sigur ca echipa o sa puna 1-5-10 fragmente dar nu 50 .. si au stricat jocul si cu cutia aia de unde iei cladiri ....
    Ultima modificare făcută de Deniss; 14.12.2013 la 23:48.

  3. #13

    Data înscrierii
    13.03.2013
    Posturi
    37
    Lume
    Limanul cu stejari
    BB ... ai inteles care-i buba cu ecusoanele ?

  4. #14
    Avatarul lui Jianu
    Data înscrierii
    14.11.2013
    Posturi
    2
    Lume
    Limanul cu stejari
    Suntem în data de 15 decembrie, Crăciunul vine pe 25 şi până acum am deschis 5 uşi.
    Le vom deschide pe toate la Crăciunul pe stil vechi?

  5. #15

    Data înscrierii
    15.11.2012
    Posturi
    690
    Lume
    Limanul cu stejari
    Devik69: A fi la nivelul 48 este o condiţie pentru achiziţionarea clădirii, însă din moment ce o primiţi automat, o veţi putea plasa pe insulă fără probleme.
    Aoprea75: am înţeles şi am transmis informaţia mai departe Echipei de dezvoltare.
    Jianu: Zilele Surprizei de Crăciun nu sunt calculate din punct de vedere calendaristic, ci în funcţie de datele de început şi sfârşit ale Evenimentului de Crăciun. mai multe informaţii în ultimul Jurnal de dezvoltare.

  6. #16

    Data înscrierii
    15.12.2013
    Posturi
    5
    Lume
    Limanul cu stejari
    eu c red ca va fi reusit

  7. #17

    Data înscrierii
    16.04.2013
    Posturi
    20
    Lume
    Limanul cu stejari
    Citat Postat în original de Deniss Vezi post
    devik69 , asa ar trebui ..
    staff lasa de dorit din pacate .....
    ai dreptate dikii , cand am vazut pe test ca primesti 50 fragmente eram sigur ca echipa o sa puna 1-5-10 fragmente dar nu 50 .. si au stricat jocul si cu cutia aia de unde iei cladiri ....
    Clar crearea de 50 fragmente la costurile acelea mai mult a stricat decat sa aduca ceva bun. Daca nu se face ceva cu sistemul de primire a recompenselor la trimiterea exploratorilor dupa aventuri (marirea numarului de fragmente si mandatoriu marirea preturilor aventurilor la negustor) se va renunta total la a mai trimite exploratorii dupa aventuri... eu unul (15 exploratori) nici nu ma mai gandesc sa ii trimit... nu am de ce... poate doar daca se modifica procentele.

    Probabil ca nu ati putut prevedea acest lucru, dar acum ca s-a intamplat sper sa se faca ceva sa se corecteze.

    Zi faina,
    Zoosy

  8. #18

    Data înscrierii
    15.11.2012
    Posturi
    690
    Lume
    Limanul cu stejari
    Echipa de dezvoltare este la curent cu feedback-u primit de la voi. De îndată ce se ia o decizie, vă voi anunţa chiar aici, pe forum.

Răspuns la subiect

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii

Ubisoft utilizează cookie-uri pentru a se asigura că dvs. beneficiați de cea mai bună experiență pe site-urile noastre. Prin continuarea utilizării acestui site, vă exprimați acordul cu privire la aceste cookie-uri. Găsiți mai multe informații în secțiunea politica de confidențialitate.