Subiect închis
Rezultate 1 la 5 din 5

Subiect: cu contul de la capat

  1. #1

    Data înscrierii
    23.02.2013
    Posturi
    1
    Lume
    Limanul cu stejari

    cu contul de la capat

    sal,
    am uitat parola la cont, am sa-mi trimita in mail resetarea parolei....nu am primit nimic !
    si am facut alt cont pe acelasi mail....si a mers spre surprinderea mea.
    dupa ce am facut contul nou....nu am primit nimic despre confirmarea contului in mail de la BB sau thesettlersonline.ro....daca uit iar parola o iau de la zero AGAIN !!!
    ce se intampla?????????

  2. #2
    Avatarul lui DeKaDeNcE
    Data înscrierii
    09.02.2013
    Locație
    Okinawa
    Posturi
    11
    Lume
    Limanul cu stejari
    Iti generezi parola in mod aleator? Cum sa-ti uiti parola? Verifica in spam, sau poate (cel mai probabil) ai bagat adresa gresita, motiv ptr. care a 2-a oara ai putut sa alegi "aceeasi" adresa (nu verifica nimeni daca exista sau nu adresa respectiva).

  3. #3

    Data înscrierii
    15.11.2012
    Posturi
    690
    Lume
    Limanul cu stejari
    După înregistrarea în joc, trebuie validată adresa de e-mail, pentru ca incidente de acest tip să nu mai apară. Validarea se face de sub Avatar - profilul meu - validare mail.

  4. #4
    Avatarul lui URSULMARE
    Data înscrierii
    14.12.2013
    Locație
    Bucuresti
    Posturi
    10
    Lume
    Limanul cu stejari
    intotdeauna cand te inregistrezi cu o adresa de email inseamna secventa de inregistrare care o face automat serverul din momenta ce adresa de email este confirmata

  5. #5

    Data înscrierii
    04.08.2013
    Posturi
    64
    Lume
    Limanul cu stejari
    Ursule, acum tradu, te rog. Eventual foloseste si niste virgule, sunt de mare ajutor, in general.

Subiect închis

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii

Ubisoft utilizează cookie-uri pentru a se asigura că dvs. beneficiați de cea mai bună experiență pe site-urile noastre. Prin continuarea utilizării acestui site, vă exprimați acordul cu privire la aceste cookie-uri. Găsiți mai multe informații în secțiunea politica de confidențialitate.