Răspuns la subiect
Rezultate 1 la 9 din 9

Subiect: Chat

  1. #1

    Data înscrierii
    26.04.2013
    Posturi
    9
    Lume
    Limanul cu stejari

    Chat

    Buna seara,

    as dori sa propun un chat de aventura, pentru ca sunt aventuri mai mari de doua persoane, sa tot vorbesti pe soapte cu fiecare este aiurea. Totodata este aiurea si pentru cei din breasla, sau chat-ul de ofiteri sa-i incurci cu mesajele de aventura. Daca s-ar putea ca la o anventura automat sa se deschida un chat de aventura.

    Multumesc, va doresc toate cele bune.

  2. #2

    Data înscrierii
    20.05.2013
    Posturi
    22
    Lume
    Limanul cu stejari
    Da , este buna ideea unui canal de comunicare pentru aventurile mai mari de 2 persoane care sa se deschida automat la inceputul aventurii .

  3. #3

    Data înscrierii
    19.02.2013
    Posturi
    29
    Lume
    Limanul cu stejari
    Cred ca aproape toti, poate cu mici, mici exceptii fac aventurile de 2 sau 3 singuri si vand lootul, iar in situatia aceasta un chat special mi se pare inutil.

  4. #4

    Data înscrierii
    20.05.2013
    Posturi
    22
    Lume
    Limanul cu stejari
    tocmai pentru acele mici exceptii se poate face un canal de comunicare .

  5. #5

    Data înscrierii
    26.04.2013
    Posturi
    9
    Lume
    Limanul cu stejari
    Eu unul n-am vandut nici un LS pana acum, prefer sa fac cu breasla. Ceilalti treaba lor. Daca se poate un astfel ce chat, noi, acele mici exceptii, v-am fi recunoscatori.

    Multumesc.

  6. #6

    Data înscrierii
    15.11.2012
    Posturi
    690
    Lume
    Limanul cu stejari
    Mulţumim pentru feedback, acesta va fi transmis Echipei de dezvoltare.

  7. #7

    Data înscrierii
    20.05.2013
    Posturi
    22
    Lume
    Limanul cu stejari
    http://forum.thesettlersonline.ro/threads/1087 pentru treaba asta este nevoie de acest chat de aventura !

  8. #8

    Data înscrierii
    15.11.2012
    Posturi
    690
    Lume
    Limanul cu stejari
    Desigur, până la implementarea Aventurilor Cooperative, Echipa de dezvoltare va găsi o soluţie privind metoda de comunicare în acest tip de aventuri.

  9. #9

    Data înscrierii
    20.05.2013
    Posturi
    22
    Lume
    Limanul cu stejari
    Multumesc ! )

Răspuns la subiect

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii

Ubisoft utilizează cookie-uri pentru a se asigura că dvs. beneficiați de cea mai bună experiență pe site-urile noastre. Prin continuarea utilizării acestui site, vă exprimați acordul cu privire la aceste cookie-uri. Găsiți mai multe informații în secțiunea politica de confidențialitate.