Subiect închis
Rezultate 1 la 6 din 6

Subiect: Disparitia listei de constructii

  1. #1

    Data înscrierii
    16.04.2013
    Posturi
    20
    Lume
    Limanul cu stejari

    Exclamation Disparitia listei de constructii

    Buna tuturor,

    De cateva zile mi se intampla un lucru bizar... din cand in cand imi dispare lista de constructii.

    Ce am constatat pana acum:
    1) Dispare total aleator
    2) Din ce am vazut, lista reapare dupa ce se termina lucrul la slotul curent si se trece la urmatorul sau daca se mai adauga ceva in lista
    3) Este posibil ca acest bug sa apara doar la contul premium deoarece in cele cateva ore avute intre cele doua upgrade-uri la premium nu mi s-a intamplat asta
    4) Se intampla de pe orice calculator as juca (si de la munca, atat desktop cat si laptop, si de pe desktop-ul de acasa - atat windows xp, cat si windows 7)
    5) De foarte multe ori dispare atunci cand ajung sa folosesc ultimul slot al listei (al 4-lea in cazul meu avand premium-ul activat)

    O prima imagine este cu lista de constructii neafisata, dar dupa cum vedeti sunt 4 constructii in lucru, prima dintre ele fiind mina de carbuni (stanga sus), urmatoarele 3 fiind fantani.


    In cea de-a doua imagine puteti vedea reaparitia listei de constructii dupa ce mina de carbuni a fost terminata (stanga sus), ramanand doar cele 3 fantani in coada


    Ce as mai putea adauga este ca se pare ca acest bug apare si pe alte servere, link-ul cu detalii fiind acesta :: http://forum.thesettlersonline.com/t...buff-is-active

    BB, daca puteti da niste detalii, eventual daca se rezolva problema intr-un viitor update ar fi superb pentru ca este foarte frustrant mai ales la constructia fantanilor si a lanurilor de grau.

    Cu stima,
    Zoosy

  2. #2

    Data înscrierii
    21.02.2013
    Locație
    BUCURESTI
    Posturi
    18
    Lume
    Limanul cu stejari
    Si la mine s-a intamplat sa-mi dispara lista de constructii, dar numai cand am avut activat contul premium... acum a revenit la normal

  3. #3

    Data înscrierii
    16.04.2013
    Posturi
    20
    Lume
    Limanul cu stejari
    Nici un raspuns de la cei abilitati?

  4. #4

    Data înscrierii
    15.11.2012
    Posturi
    690
    Lume
    Limanul cu stejari
    Am trimis problema ta Echipei tehnice.
    Când voi primi un răspuns, te voi informa.

    Până atunci, încearcă să updatezi browserul.

  5. #5

    Data înscrierii
    01.12.2013
    Posturi
    4
    Lume
    Limanul cu stejari
    si mie tot asa imi face acum
    Ultima modificare făcută de TormaAlex2002; 01.12.2013 la 15:38.

  6. #6

    Data înscrierii
    15.11.2012
    Posturi
    690
    Lume
    Limanul cu stejari
    Încercaţi să curăţaţi istoricul browserului din când în când şi să păstraţi browserul la cea mai nouă versiune, pentru a evita astfel de situaţii neplăcute.
    Voi reveni cu informaţii noi din partea Echipei tehnice.

Subiect închis

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii

Ubisoft utilizează cookie-uri pentru a se asigura că dvs. beneficiați de cea mai bună experiență pe site-urile noastre. Prin continuarea utilizării acestui site, vă exprimați acordul cu privire la aceste cookie-uri. Găsiți mai multe informații în secțiunea politica de confidențialitate.