Răspuns la subiect
Pagina 1 din 2 1 2 UltimulUltimul
Rezultate 1 la 10 din 17

Subiect: Legatorie de carti

  1. #1

    Data înscrierii
    22.09.2013
    Posturi
    5
    Lume
    Limanul cu stejari

    Legatorie de carti

    Aceasta cladire face extraordinar de greu cartile si daca ai sa zicem 5-6 exploratori si 5-6 geologi iti ia o viata sa faci upgrade la toti ... nu credeti ca ar fi rezonabil sa permiteti ca aceasta cladire sa fie construita de mai multe ori , asa daca ai 3-4 cladiri nu lasi mostenire la copii upgrade-ul . O zi buna .

  2. #2

    Data înscrierii
    15.11.2012
    Posturi
    690
    Lume
    Limanul cu stejari
    Voi trimite sugestia ta Echipei de dezvoltatori, mulţumim pentru sugestie şi implicare!

  3. #3

    Data înscrierii
    13.03.2013
    Posturi
    37
    Lume
    Limanul cu stejari
    macar 2 legatorii ar trebui .... ce mai spui cand ai toti exploratorii rapizi posibili (13) + 2 geologi veseli ?
    iti ia o eternitate sa faci carti pt ei ... si in viata de apoi mai ai de jucat

  4. #4

    Data înscrierii
    05.07.2013
    Posturi
    5
    Lume
    Limanul cu stejari
    Nu numai ca faci foarte greu un manuscris dar acum la lvl 37 am observat ca sunt necesare 2 manuscrise pentru a produce un TOM ???
    De ce nu se pot comercializa manscrie / TOM-uri / codexuri ?

  5. #5

    Data înscrierii
    22.02.2013
    Posturi
    3
    Lume
    Limanul cu stejari
    buna.va rog mai multe legatorii de carti,ne descurcam f.greu cu una.multumim

  6. #6

    Data înscrierii
    26.03.2013
    Posturi
    20
    Lume
    Limanul cu stejari
    Ar fi prea mult sa poti avea mai multe legatorii, dar cel putin un sistem bazat pe coada de actiuni precum la cazarma si casa de aprovizionare ar fi chiar util, astfel si potentarile ar fi de folos pentru cei care intra mai rar.
    2 geologi si 15 exploratori.

  7. #7

    Data înscrierii
    13.03.2013
    Posturi
    37
    Lume
    Limanul cu stejari
    da e foarte buna varianta asta .... macar nu ne mai trezim noaptea din somn sa ridicam cartile

    dar tot o eternitate iti ia sa faci codexuri pentru 15 exploratori si 2 geologi
    Ultima modificare făcută de aoprea75; 11.11.2013 la 13:26.

  8. #8

    Data înscrierii
    16.04.2013
    Posturi
    20
    Lume
    Limanul cu stejari
    As veni si eu cu o propunere.

    Tinand cont ca adezivi nu mai exista pe piata (au fost dati doar 3 fiecarui jucator acum 3-4 luni cred) si ca timpul in care se produce un M/T/C este foarte mare ar trebui ca macar din colectabile sa se poata produce o potentare gen adeziv care sa tina macar 12h. Cred ca ar fi o solutie de compromis si usor de implementat intr-un update viitor.

    (15 exploratori / 7 geologi)

    Mersi,
    Zoosy

  9. #9

    Data înscrierii
    13.03.2013
    Posturi
    37
    Lume
    Limanul cu stejari
    Exact ... asta este o alta problema ... nu gasesti potentari pentru legatorie nicaieri ... dar ne baga oare cineva in seama ... eu cred ca NU

  10. #10

    Data înscrierii
    16.04.2013
    Posturi
    20
    Lume
    Limanul cu stejari
    Citat Postat în original de aoprea75 Vezi post
    Exact ... asta este o alta problema ... nu gasesti potentari pentru legatorie nicaieri ... dar ne baga oare cineva in seama ... eu cred ca NU
    Asta este si motivul pentru care din ce in ce mai multi jucatori abandoneaza jocul (se vede clar o diferenta de activitate fata de acum 1-2 luni)... eu personal incep sa fiu tentat sa abandonez, chiar daca pana in prezent am bagat mai mult de 500 de lei in el.

Răspuns la subiect

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii

Ubisoft utilizează cookie-uri pentru a se asigura că dvs. beneficiați de cea mai bună experiență pe site-urile noastre. Prin continuarea utilizării acestui site, vă exprimați acordul cu privire la aceste cookie-uri. Găsiți mai multe informații în secțiunea politica de confidențialitate.