Subiect închis
Pagina 1 din 2 1 2 UltimulUltimul
Rezultate 1 la 10 din 11

Subiect: Probleme cu resursele si potentarile

  1. #1

    Data înscrierii
    10.03.2013
    Posturi
    12
    Lume
    Limanul cu stejari

    Probleme cu resursele si potentarile

    In mod cert, constat ca dispar din resurse. Azi dimineata, in jurul orelor 06,15 am vazut cu din 1700 si ceva de marmura, am ramas cu 1500 si ceva. La acea ora nu construiam nimic cu marmura, doar niste fantani mici.
    A doua problema: de ce, mai nou, cosurile Matusii IRMA potenteaza cladirile undeva la jumatate din timpul prevazut?? Aspect constatat de asemenea, azi. Am potentat circa 15 cladiri in jurul orelor 16, 30, iar potentarea la circa jumatate din ele a incetat pe la 19,50

  2. #2

    Data înscrierii
    04.08.2013
    Posturi
    64
    Lume
    Limanul cu stejari
    In general resursele nu "dispar", ci sunt folosite. Daca nu iti aduci aminte pe ce le-ai folosit, cel mai bine este sa faci sesizare la suport, ei te pot ajuta cel mai bine. PS cosurile Irmei functioneaza normal, sigur ai calculat timpii bine? Nu uita sa mai cureti cache&cookies de la browser, asta ajuta ca informatia proaspata de pe server sa fie sincronizata cu browserul tau, mai ales ca a fost patch zilele trecute. Multa bafta!

  3. #3

    Data înscrierii
    10.03.2013
    Posturi
    12
    Lume
    Limanul cu stejari
    Am exact notiunea termenilor, prietene!!

  4. #4

    Data înscrierii
    10.03.2013
    Posturi
    12
    Lume
    Limanul cu stejari
    Se pare ca si Vise are o problema asemanatoare.

  5. #5

    Data înscrierii
    15.11.2012
    Posturi
    690
    Lume
    Limanul cu stejari
    Îţi sugerez să trimiţi un ticket Echipei de suport, ei te vor ajuta să clarifici situaţia.

  6. #6

    Data înscrierii
    07.06.2013
    Posturi
    6
    Lume
    Limanul cu stejari
    "detine cel putin 6 cladiri de tipul Padurar de pin de nivelul 6 ..." am 6 cladiri dar cartea misiunilor se incapataneaza sa imi arate dpar 5. Se poate rezolva?

  7. #7

    Data înscrierii
    15.11.2012
    Posturi
    690
    Lume
    Limanul cu stejari
    Ce tip de misiune este? Încearcă să ataşezi o captură de ecran cu misiunea.

  8. #8

    Data înscrierii
    07.06.2013
    Posturi
    6
    Lume
    Limanul cu stejari
    si inca o problema nu pot incheia misiunea (am mai sters cateva din misiuni in asteptare dar nimic)

  9. #9

    Data înscrierii
    15.11.2012
    Posturi
    690
    Lume
    Limanul cu stejari
    Livius2307: trei dintre clădiri sunt în pauză, încearcă să le pui în folosinţă pe toate ca să ţi le citească serverul şi să se încheie misiunea.

  10. #10

    Data înscrierii
    07.06.2013
    Posturi
    6
    Lume
    Limanul cu stejari
    tot nu pot incheia misiunea, o sa incerc sa restartez sau/ si un alt brower

Subiect închis

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii

Ubisoft utilizează cookie-uri pentru a se asigura că dvs. beneficiați de cea mai bună experiență pe site-urile noastre. Prin continuarea utilizării acestui site, vă exprimați acordul cu privire la aceste cookie-uri. Găsiți mai multe informații în secțiunea politica de confidențialitate.