Răspuns la subiect
Pagina 2 din 3 PrimulPrimul 1 2 3 UltimulUltimul
Rezultate 11 la 20 din 22

Subiect: Jurnal de dezvoltare - Obiecte colectabile Septembrie 2013

  1. #11

    Data înscrierii
    11.02.2013
    Posturi
    10
    Lume
    Limanul cu stejari
    Intrebare intrebatoare....chestia cu colectabilele va fi permanenta in joc sau e de tip event si tine doar o anumita perioada de timp?

    ms

  2. #12

    Data înscrierii
    11.02.2013
    Posturi
    10
    Lume
    Limanul cu stejari
    un raspuns? oricare?

  3. #13

    Data înscrierii
    15.11.2012
    Posturi
    690
    Lume
    Limanul cu stejari
    Obiectele colectabile nu au o durată de viaţă prestabilită, nu sunt temporare.
    Menţinerea lor în joc depinde de feedback-ul primit de la jucători.

  4. #14

    Data înscrierii
    11.02.2013
    Posturi
    10
    Lume
    Limanul cu stejari
    multumesc frumos

  5. #15

    Data înscrierii
    11.03.2013
    Locație
    sibiu
    Posturi
    10
    Lume
    Limanul cu stejari
    sa se scoata,pt . ca: 1- bambuchu numai in aventuri o tine de cand cu "planurile x3" si ma oftic ca nu pot sa il mai ajung din urma ))
    2-inca mai am pe stoc vreo 100 planuri de insuructie x2 si isi pierd valoarea mai tare

  6. #16

    Data înscrierii
    05.09.2013
    Locație
    Bucuresti
    Posturi
    3
    Lume
    Limanul cu stejari
    dar in joc,e posibil ca in timp sa mariti insula sau sa mai adaugati alte insule sa marim teritoriile noastre?

  7. #17

    Data înscrierii
    04.08.2013
    Posturi
    64
    Lume
    Limanul cu stejari
    Citat Postat în original de r4dutz Vezi post
    sa se scoata,pt . ca: 1- bambuchu numai in aventuri o tine de cand cu "planurile x3" si ma oftic ca nu pot sa il mai ajung din urma ))
    2-inca mai am pe stoc vreo 100 planuri de insuructie x2 si isi pierd valoarea mai tare
    Da-ne si noua daca ai prea multe :P Mie imi place ideea de ceva nou, dar ne stricam ochii cu ele, ar trebui sa fim mai motivati pentru a le culege.


    Citat Postat în original de Cocos1991 Vezi post
    dar in joc,e posibil ca in timp sa mariti insula sau sa mai adaugati alte insule sa marim teritoriile noastre?
    Nu stiu daca aici e tema potrivita sa pui aceasta intrebare, aici se discuta despre colectabile, nu marirea insulei

  8. #18
    Avatarul lui Oranj
    Data înscrierii
    07.05.2013
    Posturi
    7
    Lume
    Limanul cu stejari
    Da, bambu e o problema majora care ne deranjeaza pe toti )

    E bine cum e sistemul, iti zice cate sunt, cate mai ai.. dar nu sunt vizibile. Eu nu voi renunta la copaci, mai bine la munti

  9. #19

    Data înscrierii
    15.11.2012
    Posturi
    690
    Lume
    Limanul cu stejari
    Deocamdată, se află în curs de implementare posibilitatea de a obţine mai mult loc pe insulă, în viitor probabil că va exista şi o modalitate de extindere a teritoriului deţinut de jucători.

    Până atunci, însă, mult succes la colectare şi la ajungerea lui Bambuchu din urmă

  10. #20

    Data înscrierii
    24.07.2013
    Posturi
    8
    Lume
    Limanul cu stejari
    Mie in aventuri nu imi mai apar cazane, e un bug la mine sau e ceva normal?

Răspuns la subiect

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii

Ubisoft utilizează cookie-uri pentru a se asigura că dvs. beneficiați de cea mai bună experiență pe site-urile noastre. Prin continuarea utilizării acestui site, vă exprimați acordul cu privire la aceste cookie-uri. Găsiți mai multe informații în secțiunea politica de confidențialitate.