Subiect închis
Rezultate 1 la 4 din 4

Subiect: Bug piata

  1. #1

    Data înscrierii
    12.02.2013
    Locație
    Pitesti
    Posturi
    309
    Lume
    Limanul cu stejari

    Bug piata

    Aveam trei sloturi la rubrica "Vanzare" si cand am adaugat al 4 lea slot nu mi a aparut ce am pus.

  2. #2

    Data înscrierii
    21.02.2013
    Locație
    Slatina [ Olt ]
    Posturi
    1
    Lume
    Limanul cu stejari
    incearca un refresh la Browser , am avut o problema similara..

  3. #3
    Avatarul lui DeKaDeNcE
    Data înscrierii
    09.02.2013
    Locație
    Okinawa
    Posturi
    11
    Lume
    Limanul cu stejari
    Am patit si eu in 2 randuri. Acum cateva zile am patit ca si Greenwoods. Am adaugat in al 4-lea slot si mi-a disparut complet acea oferta, plus de asta imi aparea costul ptr. fiecare slot suplimentar. Astazi aveam la vanzare 4 loturi de produse si a cumparat cineva un lot dupa care a disparut oferta complet de la piata (sau cel putin mie mi-a disparut), dar nici in depozit nu mai aveam produsele. Ca si prima oara iarasi imi aparea costul ptr. fiecare slot suplimentar. Asta se intampla pe la ora 16, am tot dat refresh si nimic, si abia acum 10-15 min mi-a reaparut oferta la piata (in momentul in care am facut o vanzare din respectivul produs). Parerea mea e ca oferta inca este dar nu apare ofertantului, oricum ceva se intampla si nu cred ca ni s-a intamplat doar noua.

  4. #4

    Data înscrierii
    15.11.2012
    Posturi
    690
    Lume
    Limanul cu stejari
    Cand mai apar întârzieri de acest gen, vă rog să contactaţi Echipa de suport, ei vă vor ajuta mai în amănunt cu detaliile tehnice.

Subiect închis

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii

Ubisoft utilizează cookie-uri pentru a se asigura că dvs. beneficiați de cea mai bună experiență pe site-urile noastre. Prin continuarea utilizării acestui site, vă exprimați acordul cu privire la aceste cookie-uri. Găsiți mai multe informații în secțiunea politica de confidențialitate.