Răspuns la subiect
Rezultate 1 la 4 din 4

Subiect: Lag si alte probleme

  1. #1

    Data înscrierii
    29.03.2013
    Posturi
    46
    Lume
    Limanul cu stejari

    Lag si alte probleme

    Salutare.

    In ultima vreme, jocul merge din ce in ce mai ciudat...
    NU stiu ce ii faceti, dar fixati-l odata va rugam..

    Ca sa dau doar 1 exemplu:

    am vrut sa pun 1 resedinta la piata si, ca de multe ori in ultima vreme, din cauza lag-ului sau eu mai stiu din ce cauza, s-a blocat jocul, si mi-a luat tranzactia pe 1 apa....Bineanteles ca resedinta a fost luata deja....de catre trock672013 din breasla Leg...
    Omul nu vrea sa fie intelegator si sa mi-o dea inapoi...
    Si eu ce fac? Am pierdut o resedinta din cauza ca zapaciti jocul....

    De asemenea, din cauza lagului, in aventuri sunt multe momente cand nu reusim sa facem block ...si asta nu doar eu am patit-o....dureaza uneori si 10 secunde pana pleaca generalul....cum sa mai faci block in conditiile astea?.....

    Va rog frumos, rezolvati cumva aceste probleme.....noi dam bani si tot noi suntem pagubitii, si nu e corect ....

    Si ar mai fi multe si multe probleme....poate alti jucatori mai vor sa le mai enumere .
    Poate asa va convingeti si faceti si voi ceva

    NUmai bine

  2. #2

    Data înscrierii
    29.03.2013
    Posturi
    46
    Lume
    Limanul cu stejari
    si , ca de obice, ignorati ce posturi nu va convin...frumos...

  3. #3

    Data înscrierii
    01.09.2013
    Locație
    Iasi
    Posturi
    3
    Lume
    Limanul cu stejari
    dale timp sa se documenteze totusi

  4. #4

    Data înscrierii
    15.11.2012
    Posturi
    690
    Lume
    Limanul cu stejari
    Suntem conştienţi de toate problemele apărute în joc, de la buguri până la lag-ul serverului. Pentru toate, Echipa tehnică e în căutare de soluţii.
    Voi posta pe forum toate noutăţile primite din partea Echipei tehnice sau a celei de dezvoltare.

Răspuns la subiect

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii

Ubisoft utilizează cookie-uri pentru a se asigura că dvs. beneficiați de cea mai bună experiență pe site-urile noastre. Prin continuarea utilizării acestui site, vă exprimați acordul cu privire la aceste cookie-uri. Găsiți mai multe informații în secțiunea politica de confidențialitate.