Subiect închis
Rezultate 1 la 6 din 6

Subiect: acum a aparut o garnizoana noua

  1. #1

    Data înscrierii
    03.04.2013
    Posturi
    1
    Lume
    Limanul cu stejari

    acum a aparut o garnizoana noua

    Desi nu am un general suplimentar, desi nu pot sa o deschid, mi-a aparut in joc o garnizoana noua dupa "rezolvarea" problemei de conectare in dupa amiaza aceasta!
    Pot developerii sa faca ceva misiuni sa vada ce e cu cladirile astea noi care arata ciudat? )

  2. #2

    Data înscrierii
    13.05.2013
    Posturi
    4
    Lume
    Limanul cu stejari
    Idem! Am si eu o garnizoana in plus pe insula. Doar doi generali aveam acasa, dar apar 3 garnizoane.

  3. #3

    Data înscrierii
    17.06.2013
    Posturi
    3
    Lume
    Limanul cu stejari
    Salut. Vad ca nu sunt singur pe lume. Daca nu ma insel, ca si voua, acea garnizoana este situata in sudul hartii, langa Primarie, exact in punctul unde se plaseaza o garnizoana cand muti un general intr-o aventura. Am crezut ca sunt invadat! Chiar am trimis o garnizoana de-a mea incercand sa o atac ( deh, se facea rosie ca la talhari)!!!! Sunt sigur ca e a unui alt jucator care a pierdut-o in bug-ul cu disparitia generalilor. Si ca si ceilalti doi patiti, tot dupa problema de ieri a aparut.
    Anunt: gasit garnizoana fara stapan, fara semne distincte! Rog tehnicul sa o livreze proprietarului de drept!!!
    Nu solicit recompensa.
    Multumesc anticipat!
    Ultima modificare făcută de Alexa77; 29.08.2013 la 11:48.

  4. #4

    Data înscrierii
    27.06.2013
    Posturi
    6
    Lume
    Limanul cu stejari
    Am si eu o garnizoana langa Primarie...

  5. #5

    Data înscrierii
    09.03.2013
    Posturi
    1
    Lume
    Limanul cu stejari
    Au aparut trei garnizoane in plus.

  6. #6

    Data înscrierii
    15.11.2012
    Posturi
    690
    Lume
    Limanul cu stejari
    Echipa tehnică caută o soluţie pentru eliminarea garnizoanelor străine de pe insulele voastre şi pentru readucerea la normal a numărului de colonişti.
    Revin cu informaţii noi în curând.

Subiect închis

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii

Ubisoft utilizează cookie-uri pentru a se asigura că dvs. beneficiați de cea mai bună experiență pe site-urile noastre. Prin continuarea utilizării acestui site, vă exprimați acordul cu privire la aceste cookie-uri. Găsiți mai multe informații în secțiunea politica de confidențialitate.