Răspuns la subiect
Pagina 2 din 2 PrimulPrimul 1 2
Rezultate 11 la 20 din 20

Subiect: cateve idei

  1. #11

    Data înscrierii
    23.02.2013
    Posturi
    2
    Lume
    Limanul cu stejari
    potentarea este optionala, si poate sa nu fie utilizata in cazul in care faci blocaje; dar poate fi folosita foarte bine in aventuri care nu necesita blocaje, sau de catre cei ce aleg sa atace tabara cu tabara

  2. #12
    Avatarul lui eugenemeric
    Data înscrierii
    02.09.2013
    Locație
    Galati / Romania
    Posturi
    19
    Lume
    Limanul cu stejari
    Citat Postat în original de Kinkonka Vezi post
    potentarea este optionala, si poate sa nu fie utilizata in cazul in care faci blocaje; dar poate fi folosita foarte bine in aventuri care nu necesita blocaje, sau de catre cei ce aleg sa atace tabara cu tabara
    Corect ! Plus ca aceste potentari , daca s-ar dori sa fie implementate ar putea fi pe timpi ( 15 min, 30 min sau mai mari ) . Cele pe durata de timp mica ar putea fi produse la primarie din colectabile existente sau altele noi iar cele pe durata mare sa se cumpere pe nestemate de la negustor , cu posibilitatea de a fi comercializate si la piata.

  3. #13

    Data înscrierii
    12.02.2013
    Locație
    Pitesti
    Posturi
    309
    Lume
    Limanul cu stejari
    Citat Postat în original de eugenemeric Vezi post
    Desi as putea gasi usor motive care sa sustina ideea Oricum multumesc pentru atentia data mesajului meu . Toate cele bune Greenwood
    nu o lua in nume de rau, e opinia mea , fiecare are opinia lui

  4. #14
    Avatarul lui eugenemeric
    Data înscrierii
    02.09.2013
    Locație
    Galati / Romania
    Posturi
    19
    Lume
    Limanul cu stejari
    Citat Postat în original de Greenwoods Vezi post
    nu o lua in nume de rau, e opinia mea , fiecare are opinia lui
    Ooo Doamne fereste .. sigur ca asa este ! Nici vorba sa gandesc gresit

  5. #15

    Data înscrierii
    15.11.2012
    Posturi
    690
    Lume
    Limanul cu stejari
    Echipa de dezvoltare va fi pusă la curent în ceea ce priveşte sugestiile primite de la voi.
    Vizitaţi serverul de testare pentru a vedea ce caracteristici noi au şansa de a fi implementate în joc în viitorul apropiat.

  6. #16
    Avatarul lui eugenemeric
    Data înscrierii
    02.09.2013
    Locație
    Galati / Romania
    Posturi
    19
    Lume
    Limanul cu stejari
    Citat Postat în original de BB_Yahsa Vezi post
    Echipa de dezvoltare va fi pusă la curent în ceea ce priveşte sugestiile primite de la voi.
    Vizitaţi serverul de testare pentru a vedea ce caracteristici noi au şansa de a fi implementate în joc în viitorul apropiat.
    Multumim mult Yasha ! Mult succes in tot ce faceti !

  7. #17

    Data înscrierii
    15.11.2012
    Posturi
    690
    Lume
    Limanul cu stejari
    Şi noi vă mulţumim pentru sprijin şi implicare!
    Colonizare cu spor!

  8. #18
    Avatarul lui eugenemeric
    Data înscrierii
    02.09.2013
    Locație
    Galati / Romania
    Posturi
    19
    Lume
    Limanul cu stejari
    O intrebare ,,, poate fi scoasa acea fereastra care apare in stanga/sus ce anunta actiunile efectuate in timpul jocului ? Aceeasi informatie ce este scrisa pe aceasta fereastra o putem gasi si in fereastra chat-ului la sectiunea "stiri". Cred ca nu toti jucatorii dispun de computere cu desctop mare si uneori fereastra chiar supara mult. Apare la fiecare actiune si chiar zaboveste destul de mult pana dispare. Cu respect

  9. #19

    Data înscrierii
    15.11.2012
    Posturi
    690
    Lume
    Limanul cu stejari
    Am înţeles motivul pentru care ai făcut această sugestie, însă mă îndoiesc de aplicabilitatea ei.

  10. #20
    Avatarul lui eugenemeric
    Data înscrierii
    02.09.2013
    Locație
    Galati / Romania
    Posturi
    19
    Lume
    Limanul cu stejari
    Citat Postat în original de BB_Yahsa Vezi post
    Am înţeles motivul pentru care ai făcut această sugestie, însă mă îndoiesc de aplicabilitatea ei.
    Sigur. Ce se poate, se poate ... ce nu, nu In breasla mai avem unele idei pe care le discutam .. le cizelam. Cand vor fi optime pentru a fi postate o vom face cu placere Speram ca in acest fel sa fim utili

Răspuns la subiect

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii

Ubisoft utilizează cookie-uri pentru a se asigura că dvs. beneficiați de cea mai bună experiență pe site-urile noastre. Prin continuarea utilizării acestui site, vă exprimați acordul cu privire la aceste cookie-uri. Găsiți mai multe informații în secțiunea politica de confidențialitate.