Răspuns la subiect
Pagina 1 din 2 1 2 UltimulUltimul
Rezultate 1 la 10 din 20

Subiect: cateve idei

  1. #1

    Data înscrierii
    20.02.2013
    Posturi
    21
    Lume
    Limanul cu stejari

    cateve idei

    1. Ar fi util ordonarea prietenilor pe criteriu alfabetic, imi ia ceva timp pana dau de o persoana anume.

    2. De asemenea ar fi interesant sa mai avem un rank la breasla, un fel de colt de pedeapsa, cei de rank-ul pedepsit sa nu poate scrie pe chatul breslei doar citi.

    3. Aventurile sa se poata cumula in pachete, am zeci in inventar.

  2. #2

    Data înscrierii
    31.01.2013
    Posturi
    89
    Lume
    Limanul cu stejari
    3. Aventurile sa se poata cumula in pachete, am zeci in inventar.
    Da, sunt si eu pentru... si pe langa aventuri si potentarile ar fi util sa se poata cumula... In loc sa ai zeci de pachete de cate 25 de platouri, sandwisuri sau cosuri ar fi mai usor sa fie 3 pachete mari cu nr maxim de potentari din fiecare (bine ca daca numeri si cosuri exotice, sa bauturile energizante... - nu 3 pachete, X pachete, unde X este nr de potentari distincte pa care il detni un jucator) Oricum, ce vr sa zic, e ca ar fi util, sa fie ca si celelalte resurse, puse una peste alta, si aventurile, dar si potentarile...
    Ultima modificare făcută de ro_vladut; 22.08.2013 la 17:40.

  3. #3

    Data înscrierii
    16.08.2013
    Posturi
    17
    Lume
    Limanul cu stejari
    ar mai fi de luat in considerare cu spamul facut pe global......recunosc ca si eu ieri am dat de foarte multe ori....dar daca se va continua asa va merge tot mai greu jocul

  4. #4
    Avatarul lui skyp23
    Data înscrierii
    17.03.2013
    Posturi
    40
    Lume
    Limanul cu stejari
    O casutza de chat numita "ECHIPA" si alta
    numita "LICITATII", ar fii bine-venita...

  5. #5

    Data înscrierii
    15.11.2012
    Posturi
    690
    Lume
    Limanul cu stejari
    Vom încerca să luăm în considerare sugestiile voastre, în măsura aplicabilitaţii acestora.
    Vă mulţumim pentru implicare şi propuneri!

  6. #6
    Avatarul lui eugenemeric
    Data înscrierii
    02.09.2013
    Locație
    Galati / Romania
    Posturi
    19
    Lume
    Limanul cu stejari
    Buna ziua . Jocul este frumos si atractiv. Imbunatatirile ce se aduc permanent vin sa sprijine colonistii si va felicitam pentru asta. Idei ar fi multe . Iata una : crearea , la primarie de potentari care sa dubleze si sa tripleze viteza de miscare a generalilor. Se pot utiliza pentru crearea acestora colectabilele deja existente. Sau se poate crea un colectabil nou gen jarul pentru calul lui Harap Alb

  7. #7

    Data înscrierii
    12.02.2013
    Locație
    Pitesti
    Posturi
    309
    Lume
    Limanul cu stejari
    eu zic ca 30min (pt gen normal) 15 min (pt gen rapid, vet, etc) este ok...jocul asta implica ceva timp daca toate ar merge rpd ce am face

  8. #8
    Avatarul lui eugenemeric
    Data înscrierii
    02.09.2013
    Locație
    Galati / Romania
    Posturi
    19
    Lume
    Limanul cu stejari
    Citat Postat în original de Greenwoods Vezi post
    eu zic ca 30min (pt gen normal) 15 min (pt gen rapid, vet, etc) este ok...jocul asta implica ceva timp daca toate ar merge rpd ce am face
    Corect, nu la asta m-am referit ci la mersul de lebada al generalilor cand ataca , Dar era doar o idee , nu e si musai sa fie buna de aplicat

  9. #9

    Data înscrierii
    12.02.2013
    Locație
    Pitesti
    Posturi
    309
    Lume
    Limanul cu stejari
    toti generalii se misca la fel in aventura , difera doar timpul din aventura - acasa si invers....daca in aventura gen rapid,vet,maior etc ar merge mai repede ca cei normali nu prea mai poti face blocaje

  10. #10
    Avatarul lui eugenemeric
    Data înscrierii
    02.09.2013
    Locație
    Galati / Romania
    Posturi
    19
    Lume
    Limanul cu stejari
    Citat Postat în original de eugenemeric Vezi post
    Corect, nu la asta m-am referit ci la mersul de lebada al generalilor cand ataca , Dar era doar o idee , nu e si musai sa fie buna de aplicat
    Desi as putea gasi usor motive care sa sustina ideea Oricum multumesc pentru atentia data mesajului meu . Toate cele bune Greenwood

Răspuns la subiect

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii

Ubisoft utilizează cookie-uri pentru a se asigura că dvs. beneficiați de cea mai bună experiență pe site-urile noastre. Prin continuarea utilizării acestui site, vă exprimați acordul cu privire la aceste cookie-uri. Găsiți mai multe informații în secțiunea politica de confidențialitate.