Subiect închis
Rezultate 1 la 6 din 6

Subiect: Dupa terminarea intretinerii de azi dimineata 21.08., mi-a fost sters un general

  1. #1

    Data înscrierii
    07.03.2013
    Posturi
    2
    Lume
    Limanul cu stejari

    Dupa terminarea intretinerii de azi dimineata 21.08., mi-a fost sters un general

    Am avut 3 generali, 2 au ramas pe insula aventurii cuib de talhari pe care o am activa, pe al 3 lea l-am trimis de pe insula mea cu 175 soldati catre insula aventurii cuib de talhari, cu 10 minute inainte de ora 2.30, ora inceperii perioadei de intretinere de azi dimineata. Generalul in cauza a fost sters din greseala din joc cu cei 175 de soldati, el nu mai apare in meniul stea sau pe terenul de joc nici de pe insula mea, nici de pe insula aventurii. Va rog sa imi redati urgent generalul cu cei 175 de soldati pentru a putea termina aventura pana expira timpul alocat acesteia si alocarea unui timp suplimentar rezolvarii aventurii egal cu timpul de absenta al generalului nr. 3.
    Ultima modificare făcută de Contele; 21.08.2013 la 06:44.

  2. #2

    Data înscrierii
    11.04.2013
    Posturi
    29
    Lume
    Limanul cu stejari
    idem

  3. #3

    Data înscrierii
    11.08.2013
    Posturi
    29
    Lume
    Limanul cu stejari
    În baza plângerii făcute de dumneavoastră, se va face o investigaţie şi se vor lua măsurile potrivite de către Echipa tehnică.
    Vă rugăm să aveţi răbdare şi vă mulţumim pentru înţelegere.
    Ultima modificare făcută de MOD_Stark; 21.08.2013 la 07:52.

  4. #4

    Data înscrierii
    07.03.2013
    Posturi
    2
    Lume
    Limanul cu stejari
    Se va mari timpul de indeplinire a aventurii active cu timpul de absenta al generalului 3 si mi se vor inapoia cei 175 de soldati? Ce se va cu aventura activa daca se va termina timpul alocat ei pana sa mi se inapoieze generalul si soldatii? Astept raspuns urgent si rezolvarea rapida a disparitiei generalilor ce este o problema geberala ce qafecteaza pe multi jucatori. multumesc anticipat!

  5. #5

    Data înscrierii
    11.08.2013
    Posturi
    29
    Lume
    Limanul cu stejari
    Citat Postat în original de Contele Vezi post
    Se va mari timpul de indeplinire a aventurii active cu timpul de absenta al generalului 3 si mi se vor inapoia cei 175 de soldati? Ce se va cu aventura activa daca se va termina timpul alocat ei pana sa mi se inapoieze generalul si soldatii? Astept raspuns urgent si rezolvarea rapida a disparitiei generalilor ce este o problema geberala ce qafecteaza pe multi jucatori. multumesc anticipat!
    Aşteptaţi puţin şi o să primiţi un răspuns mai elaborat, echipa de suport lucrează la rezolvarea problemei, încercaţi aici
    Ultima modificare făcută de MOD_Stark; 21.08.2013 la 08:58.

  6. #6

    Data înscrierii
    16.04.2013
    Posturi
    20
    Lume
    Limanul cu stejari
    Cred ca a ajuns la mine pe insula

    Citat Postat în original de Contele Vezi post
    Am avut 3 generali, 2 au ramas pe insula aventurii cuib de talhari pe care o am activa, pe al 3 lea l-am trimis de pe insula mea cu 175 soldati catre insula aventurii cuib de talhari, cu 10 minute inainte de ora 2.30, ora inceperii perioadei de intretinere de azi dimineata. Generalul in cauza a fost sters din greseala din joc cu cei 175 de soldati, el nu mai apare in meniul stea sau pe terenul de joc nici de pe insula mea, nici de pe insula aventurii. Va rog sa imi redati urgent generalul cu cei 175 de soldati pentru a putea termina aventura pana expira timpul alocat acesteia si alocarea unui timp suplimentar rezolvarii aventurii egal cu timpul de absenta al generalului nr. 3.

Subiect închis

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii

Ubisoft utilizează cookie-uri pentru a se asigura că dvs. beneficiați de cea mai bună experiență pe site-urile noastre. Prin continuarea utilizării acestui site, vă exprimați acordul cu privire la aceste cookie-uri. Găsiți mai multe informații în secțiunea politica de confidențialitate.