Subiect închis
Rezultate 1 la 6 din 6

Subiect: probelema de joc

  1. #1

    Data înscrierii
    24.01.2013
    Posturi
    10
    Lume
    Limanul cu stejari

    probelema de joc

    1 . Misiunea breslei nu apare de 2 zile
    2 . ,,Fantana secata" - arata doar daca merg cu sageata de la maus pe loc - locul este verde ,pot construi
    3. Am prieteni care in loc de poza are o pictograma mica deasupra pe poza pot vizita sau discuta cu ei
    Am print scren facut dar nu stiu cum sa trimit la suport poza
    Multumesc pentru intelegere si o zi faina tuturor .

  2. #2

    Data înscrierii
    11.08.2013
    Posturi
    29
    Lume
    Limanul cu stejari
    Rosyng foloseşte site urile 1 sau 2

  3. #3

    Data înscrierii
    24.01.2013
    Posturi
    10
    Lume
    Limanul cu stejari
    Ma las pagubas dupa aproape 14 Paisprezece zile noi breasla UNITED nu avem misiunea breslei. Este necesar desfiintarea breslei pentru a avea misiuna breslei ? Multi jucatori parasesc breasla deoarece nu avem misunea breslei si spun ca au pierdut aproape 1 800 monedele breslei in acest timp .
    Multumesc o zi buna .
    Ultima modificare făcută de Rosyng; 28.08.2013 la 08:14.

  4. #4
    guleag
    Guest
    Citat Postat în original de Rosyng Vezi post
    Am print scren facut dar nu stiu cum sa trimit la suport poza
    pentru acesta problema a fost raspunsul lui MOD_Stark.
    Incarci pe unul din acele site-uri poza si le trimiti la suport doar link-ul catre poza.Mult spor.

  5. #5

    Data înscrierii
    24.01.2013
    Posturi
    10
    Lume
    Limanul cu stejari
    Tranzactie la piata 1 piatra vinde Moonflower pe 25 Cosuri Irma . Pauza piatra si cosuri sau dizolvat nu a primit nimeni nimic

  6. #6

    Data înscrierii
    15.11.2012
    Posturi
    690
    Lume
    Limanul cu stejari
    Dacă tranzacţia nu apare imediat, e probabil vitezei încete de reacţie a serverului. Ce puteţi face e să daţi paginii un refresh, şi tranzacţiile vor apărea în istoricul comerţului.
    Nu s-au înregistrat cazuri în care monedele sau produsele să nu apară ulterior.

Subiect închis

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii

Ubisoft utilizează cookie-uri pentru a se asigura că dvs. beneficiați de cea mai bună experiență pe site-urile noastre. Prin continuarea utilizării acestui site, vă exprimați acordul cu privire la aceste cookie-uri. Găsiți mai multe informații în secțiunea politica de confidențialitate.