Răspuns la subiect
Rezultate 1 la 6 din 6

Subiect: propunere sâcâitoare

  1. #1

    Data înscrierii
    11.04.2013
    Posturi
    29
    Lume
    Limanul cu stejari

    propunere sâcâitoare

    Salutari cititorilor,
    Uite ca am ajuns si eu la un nivel la care imi permit mai multe si se aduna toate in stea de imi stric scrolul pana le caut pe toate si ma gandeam ca ar fi frumos sa se adune toate la un loc si sa-mi faca un total din fiecare resursa din stea iar la resursele facuta in casa de aprovizionare sa le cumuleze doar pe cele de aceeasi cantitate. Alta problema sacaitoare e armata care imi ramane pe general dupa ce dau un atac, sa dau jos armata ca doar nu mai folosesc aceleasi trupe si la urmatorul atac. Propunerea mea ar fi sa se 'goleasca' armata de pe general dupa fiecare atac sau sa putem introduce de mana numarul de trupe.
    Stiu ca propunerile mele nu ajuta jocul prea mult, dar imi simplifica mie treaba .

  2. #2

    Data înscrierii
    12.02.2013
    Locație
    Pitesti
    Posturi
    309
    Lume
    Limanul cu stejari
    asta cu resursele sa se adune intr un singur loc pe categorii e buna, si mai e faza la cazarma, sa pot face 250 r , nu 25 x 10

  3. #3

    Data înscrierii
    02.07.2013
    Posturi
    4
    Lume
    Limanul cu stejari
    eu cred ca jocul merge foarte greu din necesitatea miilor de click-uri date de noi pentru fiecare operatiune...
    - s-ar putea simplifica piata (prin cateva filtre in plus - spre ex: criteriu de cautare suplimentar dupa produs, nu doar dupa grupa de produse)
    - s-ar putea simplifica meniul stea (prin optiunea de decizie personala ce resurse vrem sa cumulam noi - prin click & drag)

  4. #4

    Data înscrierii
    12.02.2013
    Locație
    Pitesti
    Posturi
    309
    Lume
    Limanul cu stejari
    jocul acesta e facut sa iti schimbi mouse ul mai des)
    Ultima modificare făcută de Greenwoods; 02.08.2013 la 10:23.

  5. #5

    Data înscrierii
    11.04.2013
    Posturi
    29
    Lume
    Limanul cu stejari
    click si scroll singura tasta rapida care o folosesc e pentru sectoare cand potentez

  6. #6

    Data înscrierii
    15.11.2012
    Posturi
    690
    Lume
    Limanul cu stejari
    Vom încerca să luăm în considerare sugestiile voastre, în măsura aplicabilitaţii acestora.
    Vă mulţumim pentru implicare şi propuneri!

Răspuns la subiect

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii

Ubisoft utilizează cookie-uri pentru a se asigura că dvs. beneficiați de cea mai bună experiență pe site-urile noastre. Prin continuarea utilizării acestui site, vă exprimați acordul cu privire la aceste cookie-uri. Găsiți mai multe informații în secțiunea politica de confidențialitate.