Răspuns la subiect
Rezultate 1 la 5 din 5

Subiect: Dueluri intre jucatori

  1. #1

    Data înscrierii
    02.07.2013
    Posturi
    2
    Lume
    Limanul cu stejari

    Dueluri intre jucatori

    Ar fi bun daca sar implementa duelurile intre jucatori...Sa-mi masor strategia militara si forta cu alti nu numai cu aventuri plictisitoare. Inteleg k e un joc bazat foarte mult pe economie dar la un momendat o sa se ajunga la un punct maxim si o sa se piarda din farmecul jocului. Cu duelurile... Eu ma duelez cu x si daca castig duelul sa-mi die niste puncte cum vreti voi sa le numiti si urc in top si tot asa Eu atat am vrut sa zic restu depinde de voi,,,

  2. #2

    Data înscrierii
    15.11.2012
    Posturi
    690
    Lume
    Limanul cu stejari
    Caracteristica de PvP (player versus player) a fost deja luată în considerare.

  3. #3

    Data înscrierii
    02.07.2013
    Posturi
    2
    Lume
    Limanul cu stejari
    Si se va aplica sau nu ?

  4. #4
    Avatarul lui Suracis
    Data înscrierii
    13.03.2013
    Locație
    Bucuresti
    Posturi
    38
    Lume
    Limanul cu stejari
    o sa mai dureze ceva timp, dar se va aplica
    All limits are self imposed.

  5. #5

    Data înscrierii
    15.11.2012
    Posturi
    690
    Lume
    Limanul cu stejari
    Fiecare caracteristică trece prin mai multe etape, înainte de a fi implementată, de aceea nu putem spedifica o durată exactă până la introducerea în joc. Echipa de dezvoltatori vă mulţumeşte pentru feedback!

Răspuns la subiect

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii

Ubisoft utilizează cookie-uri pentru a se asigura că dvs. beneficiați de cea mai bună experiență pe site-urile noastre. Prin continuarea utilizării acestui site, vă exprimați acordul cu privire la aceste cookie-uri. Găsiți mai multe informații în secțiunea politica de confidențialitate.