Răspuns la subiect
Pagina 1 din 2 1 2 UltimulUltimul
Rezultate 1 la 10 din 13

Subiect: Lanuri de greu si fantani

  1. #1
    Avatarul lui Suracis
    Data înscrierii
    13.03.2013
    Locație
    Bucuresti
    Posturi
    38
    Lume
    Limanul cu stejari

    Lanuri de greu si fantani

    Inafara faptului ca refacem lanurile de grau si fantanile de un milion de ori, mie unu mi-a venit o idee care sper sa usureze munca jucatorilor. Ce ar fi daca in momentul in care un lan de greu sau o fantana se consuma si ca sa nu mai dam pe butonul de constructii, sa ne ducem la categoria de cladiri, sa selectam cladirea dupa sa si asezam cladirea IN ACELASI LOC de foarte multe ori........sa te duci pe lan sau pe fantana epuizata sa dai click pe respectiva cladire si langa butonul de demolare sa fie pus un buton de reconstruire care sa-ti ia aceleasi resurse ca si cum ai proceda in mod normal. Dar sa existe si urmatoarele conditii:
    1. In privinta lanului de grau jucatorii care au posibilitatea sa isi construiasca respectiva cladire au voie sa o reconstruiasca cu ajutorul "butonului fulger".
    *jucatorii care au intre lvl 13 si 20 sa poata refaca lanul de grau
    *jucatorii care au intre lvl 21 si 48 sa poata refaca lanul de grau simplu si lanul mediu de grau
    *jucatorii care au peste lv 49 sa poata refaca toate tipurile de lanuri de grau
    NOTA: daca un jucator de lvl 20 primeste sau cumpara un lan de grau mediu si il epuizeaza inainte sa faca lvl 21, respectivul lan nu mai poate fi refacut cu ajutorul "butonului fulger".
    2. In privinta fantanilor nu mai zic acelasi lucru numai ca difera nivelele:
    *fantana simpla dupa lvl 14
    *fantana adinca dupa lvl 19
    *fantana fara fund la lvl 50 (impreuna cu toate tipurile de fantani descrise mai sus)

    Astept parerile voastre, mie unu mi-ar conveni.
    Cu respect,
    Ultima modificare făcută de Suracis; 13.07.2013 la 18:10.
    All limits are self imposed.

  2. #2

    Data înscrierii
    18.02.2013
    Posturi
    10
    Lume
    Limanul cu stejari
    O idee buna in privinta lanurilor si fantanilor

  3. #3

    Data înscrierii
    16.03.2013
    Posturi
    1
    Lume
    Limanul cu stejari
    Super ideea!

  4. #4

    Data înscrierii
    04.04.2013
    Posturi
    1
    Lume
    Limanul cu stejari
    super buna ideea, ar usura incredibil de mult constructia acestor cladiri. Acum sa asteptam sa vedem ce zic si moderatorii / developer-ii legat de ideea asta.
    Eu zic ca ar fi un + in ceea ce priveste design-ul jocului si sper sa se implementeze cat mai repede.

  5. #5

    Data înscrierii
    16.02.2013
    Posturi
    2
    Lume
    Limanul cu stejari
    up si foarte buna ideea

  6. #6

    Data înscrierii
    29.03.2013
    Posturi
    1
    Lume
    Limanul cu stejari
    Macar sa se faca sa selectezi odata lan din meniul de constructie si sa dai doar click unde vrei sa il pui sa nu mai dai de fiecare data din meniul de constructie.

  7. #7

    Data înscrierii
    14.02.2013
    Posturi
    20
    Lume
    Limanul cu stejari
    e buna ideea ta, dar ar fi bine sa nu mai facem clic de fiecare data cand reconstruim, ci sa se mentina functia de inlocuire pana apasam pe un alt buton "anuleaza actiunea" la fel ca in cazul demolarilor.

  8. #8

    Data înscrierii
    15.11.2012
    Posturi
    690
    Lume
    Limanul cu stejari
    Vom încerca să luăm în considerare sugestiile voastre, în măsura aplicabilitaţii acestora.
    Vă mulţumim pentru implicare şi propuneri!

  9. #9

    Data înscrierii
    20.05.2013
    Posturi
    22
    Lume
    Limanul cu stejari
    buna ideea , nu as mai pierde timpul !

  10. #10
    Avatarul lui KingMig01
    Data înscrierii
    23.03.2013
    Locație
    Salaj
    Posturi
    10
    Lume
    Limanul cu stejari
    Ai dreptate frate, cum eu am accesul restrictionat, sper temporar, imi imaginez ce o sa am cand o sa (sper) revin

Răspuns la subiect

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii

Ubisoft utilizează cookie-uri pentru a se asigura că dvs. beneficiați de cea mai bună experiență pe site-urile noastre. Prin continuarea utilizării acestui site, vă exprimați acordul cu privire la aceste cookie-uri. Găsiți mai multe informații în secțiunea politica de confidențialitate.