Răspuns la subiect
Pagina 1 din 2 1 2 UltimulUltimul
Rezultate 1 la 10 din 20

Subiect: Propunere sitter

  1. #1

    Data înscrierii
    12.02.2013
    Locație
    Pitesti
    Posturi
    309
    Lume
    Limanul cu stejari

    Propunere sitter

    Sunt multi dintre noi care au "sitter" jucatori care ne stiu contul( noi la ei, ei la noi). Nu ar fi mai usor sa faca ca la alte jocuri un meniu in care sa bifezi jucatorul dorit sa iti fie sitter si el sa iti intre sa iti faca lanurile , fantanile, sa iti repuna productia pe picioare, fara a mai stii el contul si parola ta si viceresa. Noi daca suntem sitteri se poate intelege ca avem multi cont dar defapt e fals fiecare e lvl mare pe treaba lui, doar ne ajutam cand nu putem fi online


    Cred ca vorbesc in numele multora de fac chestia asta , adica ar fi mai safe pentru noi sa nu ne trezim cu un ban mare dupa ce i am dat unia 10k carbune si i am facut niste lanuri si fantani ca era plecat 2 zile
    Ultima modificare făcută de Greenwoods; 06.07.2013 la 16:34.

  2. #2
    guleag
    Guest
    nu cred ca se va implementa asa ceva. si asa spargi piata cu cantitatile tale ) atunci toti ar vinde numai en-gros.
    Ultima modificare făcută de guleag; 06.07.2013 la 17:09.

  3. #3

    Data înscrierii
    12.02.2013
    Locație
    Pitesti
    Posturi
    309
    Lume
    Limanul cu stejari
    Citat Postat în original de guleag Vezi post
    nu cred ca se implementa asa ceva. si asa spargi piata cu cantitatile tale ) atunci toti ar vinde numai en-gros.
    nu are nici o legatura cu ce am zis eu )

  4. #4

    Data înscrierii
    29.03.2013
    Posturi
    46
    Lume
    Limanul cu stejari
    Sincer, si eu m-am gandit la aceasta idee de mult, dar am fost convins ca nu se va aproba.... Daca ne-ar da optiunea asta, poate unii nu se vor mai inghesui chiar asa tare sa intre in joc.
    Dar, intr-adevar, ar fi ceva si bun si frumos.
    Daca esti plecat si nu poti intra, ce faci? Te iei cu mainile de par cand revii....Eu as privi-o tot ca pe o potentare, pentru ca oricum resursele le plateste cel care potenteaza...

    Super idee green, bravo.

    Acum, sa avem si succes cu ea .

  5. #5
    guleag
    Guest
    are totusi o legatura si cu asta...unul din efecte.

  6. #6

    Data înscrierii
    12.02.2013
    Locație
    Pitesti
    Posturi
    309
    Lume
    Limanul cu stejari
    Citat Postat în original de guleag Vezi post
    are totusi o legatura si cu asta...unul din efecte.
    deci pe unele jocuri ai sitter , dar ai si optiuni la el si poti sa ii restrictionezi comertul si aia e ....da de obicei pui sitter pe cineva de incredere nu pe orice sau dai contul cuiva de incredere nu unia de intra si iti lasa contul gol in 5 min
    Ultima modificare făcută de Greenwoods; 06.07.2013 la 16:57.

  7. #7
    guleag
    Guest
    sa poti lasa sitter cand lipsesti o saptamana si odata intrat de catre tine sa anulezi sitterul DA! asa da.. dar pt 6-12 ore nu ii vad rostul.
    sau ca si pe alte jocuri sa poti apela la optiunea asta de doua ori pe ani a cate 2 saptamani /una.
    Asa mi se pare altceva!

  8. #8

    Data înscrierii
    12.02.2013
    Locație
    Pitesti
    Posturi
    309
    Lume
    Limanul cu stejari
    Citat Postat în original de guleag Vezi post
    sa poti lasa sitter cand lipsesti o saptamana si odata intrat de catre tine sa anulezi sitterul DA! asa da.. dar pt 6-12 ore nu ii vad rostul.
    sau ca si pe alte jocuri sa poti apela la optiunea asta de doua ori pe ani a cate 2 saptamani /una.
    Asa mi se pare altceva!
    deci esti de acord cu chestia asta

  9. #9
    guleag
    Guest
    da. scuze daca nu s-a inteles asta din prima ) am inceput cu jumatate din idee "nu cred ca se va implementa asa ceva...."
    dar sincer nu imi doresc acest lucru sa il poti face pentru 6-12-24 ore... adica totusi sa mai si jucam fiecare pe contul lui....
    Ultima modificare făcută de guleag; 06.07.2013 la 17:09.

  10. #10

    Data înscrierii
    12.02.2013
    Locație
    Pitesti
    Posturi
    309
    Lume
    Limanul cu stejari
    Citat Postat în original de guleag Vezi post
    da. scuze daca nu s-a inteles asta din prima ) am inceput cu jumatate din idee "nu cred ca se va implementa asa ceva...."
    dar sincer nu imi doresc acest lucru sa il poti face pentru 6-12-24 ore... adica totusi sa mai si jucam fiecare pe contul lui....
    ideea era sa intre cand nu poti u sa fi on

Răspuns la subiect

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii

Ubisoft utilizează cookie-uri pentru a se asigura că dvs. beneficiați de cea mai bună experiență pe site-urile noastre. Prin continuarea utilizării acestui site, vă exprimați acordul cu privire la aceste cookie-uri. Găsiți mai multe informații în secțiunea politica de confidențialitate.