Răspuns la subiect
Pagina 11 din 20 PrimulPrimul ... 9 10 11 12 13 ... UltimulUltimul
Rezultate 101 la 110 din 197

Subiect: Touch my Totem Recruteaza

  1. #101

    Data înscrierii
    24.02.2013
    Posturi
    11
    Lume
    Limanul cu stejari
    Nume:Zgripsor
    Ce lvl ai:43
    Ai mai fost in alte bresle: Da, Eagles
    De ce ai parasit acea breasla:inactivitate in breasla + un bug
    De ce vrei sa te alaturi: din afara, am impresia ca sunteti activi

  2. #102

    Data înscrierii
    12.02.2013
    Locație
    Pitesti
    Posturi
    309
    Lume
    Limanul cu stejari
    Citat Postat în original de Zgripsor Vezi post
    Nume:Zgripsor
    Ce lvl ai:43
    Ai mai fost in alte bresle: Da, Eagles
    De ce ai parasit acea breasla:inactivitate in breasla + un bug
    De ce vrei sa te alaturi: din afara, am impresia ca sunteti activi
    acceptat

  3. #103

    Data înscrierii
    12.07.2013
    Posturi
    1
    Lume
    Limanul cu stejari
    Nume: Deu21
    Ce lvl ai: 31
    Ai mai fost in alte bresle: Doar una singura, Eagles
    De ce ai parasit acea breasla: Uhmm, se desfiinteaza datorita inactivitatii celorlalti membrii, asa ca nu prea am parasit-o eu, ci ea pe mine =))))
    De ce vrei sa te alaturi: Doi colegi foarte de treaba doresc sa vina in aceasta alianta, uite unul dintre ei mai sus-acolea Zgripsor
    M-am gandit sa ii urmaresc (ca un catelus cuminte.. catelusa in cazul meu) .. pana imi zice unul dintre ei: "Mars de aici " =)) :P
    Ei bine...sunt o fire glumeata si prea vorbareata (in afara mediului on-line mai mult). Dar in principul motivul real ar fi faptul ca vreau sa imi perfectionez modul de joc si nu vad unde altundeva decat aici impreuna cu cei 2 colegi si viitorii colegi cu care sper ca am sa ma inteleg bine..
    Ultima modificare făcută de Deu21; 23.08.2013 la 20:43.

  4. #104

    Data înscrierii
    12.02.2013
    Locație
    Pitesti
    Posturi
    309
    Lume
    Limanul cu stejari
    Citat Postat în original de Deu21 Vezi post
    Nume: Deu21
    Ce lvl ai: 31
    Ai mai fost in alte bresle: Doar una singura, Eagles
    De ce ai parasit acea breasla: Uhmm, se desfiinteaza datorita inactivitatii celorlalti membrii, asa ca nu prea am parasit-o eu, ci ea pe mine =))))
    De ce vrei sa te alaturi: Doi colegi foarte de treaba doresc sa vina in aceasta alianta, uite unul dintre ei mai sus-acolea Zgripsor
    M-am gandit sa ii urmaresc (ca un catelus cuminte.. catelusa in cazul meu) .. pana imi zice unul dintre ei: "Mars de aici " =)) :P
    Ei bine...sunt o fire glumeata si prea vorbareata (in afara mediului on-line mai mult). Dar in principul motivul real ar fi faptul ca vreau sa imi perfectionez modul de joc si nu vad unde altundeva decat aici impreuna cu cei 2 colegi si viitorii colegi cu care sper ca am sa ma inteleg bine..

    acceptat

  5. #105

    Data înscrierii
    12.02.2013
    Locație
    Pitesti
    Posturi
    309
    Lume
    Limanul cu stejari
    eu o sa fiu off zilele acestea, in caz ca vreti invitatii, vorbiti cu cei de peste 40+ din breasla sa va trimita invitatie

  6. #106

    Data înscrierii
    26.07.2013
    Posturi
    4
    Lume
    Limanul cu stejari
    Nume: Myraluz
    Ce lvl ai: 31
    Ai mai fost in alte bresle: da, in una
    De ce ai parasit acea breasla: hmm, sunt multe de spus, dar adevarul e ca nu am parasit-o eu (nici mult nu cred ca mai stateam acolo), ci ca m-am trezit intr-o dimineata in afara breaslei fara avertismente, fara nimic-mentionez ca in 2 zile 11 jucatori fie au parasit acea breasla fie au fost exclusi-si acum sa va spun cateva din cele multe:
    -am intrat in acea breasla, am asteptat o saptamana sa mi se deblocheze mb pt ca erau vreo 2 care nu o facusera (se pare ca nu a fost prima oara cand s-a asteptat o saptamana la mb)
    -pe chat era liniste totala, abia daca scriau unul doi la cateva zile cateva cuvinte;
    -seful nu a facut nimic sa schimbe in bine atmosfera din cadrul breaslei (cel putin eu n-am vazut nici o incercare in acest sens in afara de mesajul automat) sau
    poate a incercat ceva inainte sa intru eu dar nu a avut cu cine si s-a lasat pagubas;
    -vreo 3 zile consecutive s-a efectuat misiunea breaslei zilnic si asta pentru ca s-a trezit o right hand si a inceput sa dea afara pe toti( cate 2-3 pe zi) care nu
    aveau terminata seara sau a doua zi dimineata mb, fara scrisoare de avertisment, fara mesaj pe chat - asta s-a intamplat si in cazul meu pt ca nu am intrat o zi
    din cauza unor obligatii rl si a doua zi am vazut ca-s in afara breaslei;
    -seful nu a avut nici un cuvant de spus privind ceea ce se intampla in breasla lui in ultimele zile... si cam atat, ca prea m-am intins si va plictisesc
    De ce vrei sa te alaturi: pentru ca imi place viata de haita, nu cea de lup singuratic; pentru ca jocul e mult mai placut alaturi de altii si pentru ca in breasla voastra am vazut ca pe primul loc e voia buna si distractia si nu invidia, orgoliile si alte rele eliberate din cutia Pandorei.

  7. #107

    Data înscrierii
    26.07.2013
    Posturi
    4
    Lume
    Limanul cu stejari
    Doamneee, cat am putut sa scriu!!! ))...scuze, taiati ce-i in plus

  8. #108

    Data înscrierii
    12.02.2013
    Locație
    Pitesti
    Posturi
    309
    Lume
    Limanul cu stejari
    Citat Postat în original de Myraluz Vezi post
    Doamneee, cat am putut sa scriu!!! ))...scuze, taiati ce-i in plus
    doar u poti modifica postul tau , o sa iti trimti inv
    Ultima modificare făcută de Greenwoods; 13.11.2013 la 08:49.

  9. #109

    Data înscrierii
    05.06.2013
    Posturi
    3
    Lume
    Limanul cu stejari
    ce se intampla de nu mai pot intra pe contul meu??

  10. #110

    Data înscrierii
    12.02.2013
    Locație
    Pitesti
    Posturi
    309
    Lume
    Limanul cu stejari
    Citat Postat în original de misteriller Vezi post
    ce se intampla de nu mai pot intra pe contul meu??
    si de unde sa stiu eu ce cont ai u ? si btw vezi ca gresesti topicurile

Răspuns la subiect

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii

Ubisoft utilizează cookie-uri pentru a se asigura că dvs. beneficiați de cea mai bună experiență pe site-urile noastre. Prin continuarea utilizării acestui site, vă exprimați acordul cu privire la aceste cookie-uri. Găsiți mai multe informații în secțiunea politica de confidențialitate.