Răspuns la subiect
Pagina 2 din 2 PrimulPrimul 1 2
Rezultate 11 la 20 din 20

Subiect: Ghid "The shaman"

  1. #11

    Data înscrierii
    04.02.2013
    Posturi
    8
    Lume
    Limanul cu stejari
    cum , dupa ce faci samanul primesti doar baloane????

  2. #12

    Data înscrierii
    19.04.2013
    Posturi
    23
    Lume
    Limanul cu stejari

  3. #13

    Data înscrierii
    09.04.2013
    Posturi
    16
    Lume
    Limanul cu stejari
    Jocul ăsta merge în jos după câte se vede. Abureala aia ştiinţifică n-a făcut decât să complice lucrurile, iar beneficiile sunt foarte mici faţă de cât îţi baţi capul cu tot soiul de manuscrise, de geologi cu feţe de idioţi şi de clădiri care consumă o mulţime de resurse, de licenţe plus loc pe insulă. Acum evenimentul e vai de capul lui, mult mai de cacao decât ăla de paşte, când de bine de rău se agita lumea să facă rost de ouă, să facă un comerţ cu ele, etc. Segmentul vostru de jucători mititei nu va participa la un eveniment care nu dă nimic palpabil, doar promisiuni de genul: s-ar putea ca după ce vă chinuiţi să faceţi rost de o grămadă de baloane şi să le donaţi, deci subliniez, donaţi, nu luaţi nimic pe ele, dar s-ar putea să câştigaţi ceva. Nu se ştie sigur, dar s-ar putea. Păi în cazul ăsta, ţinând cont că într-un joc de server întotdeauna produc mai mult cei care plătesc şi folosesc opţiunile premium ale jocului, este clar că serverul românesc nu are şanse fiindcă proporţia nivelului de trai se păstrează şi în jocuri. Treaba a devenit brusc prea abstractă şi complicată, şi auzi, tocmai la "marea" aniversare de 20 de ani. Ca o încununare a nereuşitei evenimentului, clovnul ăla care prezintă misiunile e grozav de urât.

  4. #14

    Data înscrierii
    04.02.2013
    Posturi
    8
    Lume
    Limanul cu stejari
    serios acum...ce primesti daca termini aventura???

  5. #15
    Avatarul lui Aruska
    Data înscrierii
    09.05.2013
    Posturi
    19
    Lume
    Limanul cu stejari
    thecrow360
    10 baloane si 15k XP

  6. #16

    Data înscrierii
    08.03.2013
    Posturi
    5
    Lume
    Limanul cu stejari
    tabara 13 generel normal 200R ,pierderi 144R
    tabara 14 general norma l56 R,44M,100S,pierderi 56R,42M,30S

  7. #17

    Data înscrierii
    18.02.2013
    Posturi
    4
    Lume
    Limanul cu stejari
    Eu nu am reusit sa termin aventura.Mi-a ramas numai ultimul boss.Cu toate ca am numai nivel 36 si am numai 3 generali am investit 1000 de aur in misiunea asta dar nu imi pare rau.Pacat ca nu o sa reuseasca serverul nostru sa se califice mai departe.Oricum am incasat aproape 14000 de experienta.

  8. #18
    Avatarul lui skyp23
    Data înscrierii
    17.03.2013
    Posturi
    40
    Lume
    Limanul cu stejari
    Citat Postat în original de trock672013 Vezi post
    sunt la tabara 12 si am general normal,si nu gasescpe simulator dervis dansator
    este in lista "The Saman"..

  9. #19

    Data înscrierii
    23.02.2013
    Posturi
    1
    Lume
    Limanul cu stejari
    da,ai dreptate,ca si breslele,nu-i niciun avantaj sa faci parte dintr-o breasla!!!!

  10. #20

    Data înscrierii
    12.02.2013
    Locație
    Pitesti
    Posturi
    309
    Lume
    Limanul cu stejari
    Citat Postat în original de cosmin12BR Vezi post
    da,ai dreptate,ca si breslele,nu-i niciun avantaj sa faci parte dintr-o breasla!!!!
    ce discutam noi aici si ce intelegi u ) lol

Răspuns la subiect

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii

Ubisoft utilizează cookie-uri pentru a se asigura că dvs. beneficiați de cea mai bună experiență pe site-urile noastre. Prin continuarea utilizării acestui site, vă exprimați acordul cu privire la aceste cookie-uri. Găsiți mai multe informații în secțiunea politica de confidențialitate.