Răspuns la subiect
Pagina 1 din 4 1 2 3 ... UltimulUltimul
Rezultate 1 la 10 din 32

Subiect: Cine Esti?!

  1. #1
    Avatarul lui Exsanguinar
    Data înscrierii
    05.04.2013
    Locație
    Oradea
    Posturi
    22
    Lume
    Limanul cu stejari

    Question Cine Esti?!

    Avand in vedere ca nu exista acest topic, sau daca da, ar trebui sa fie aici, m-am gandit de ce nu (sunt si cam plictisit si insomniac pe moment) ). Pana la urma suntem o comunitate, petrecem timp impreuna timp zilnic (cateodata prea mult si ajungem sa sarim unii la altii) , nu strica sa ne stim intre noi, cu toate ca multi deja ne stim. Deci cum e firesc incep eu...

    Ma numesc Ovi, sunt din Oradea, 25 de ani, arta mi-e si pasiune si meserie.

    Curaj...nu veti fi muscati)

    Va doresc numai bine!

  2. #2

    Data înscrierii
    18.02.2013
    Locație
    timisoara
    Posturi
    28
    Lume
    Limanul cu stejari
    Sunt Catrinel ( e nume feminin, orice ati crede voi !) , am 29 de ani ,din Timisoara , iubesc poezia si sunt kinetoterapeut...

    Indazniti , uite ,eu am trecut nevatamata !

    Va doresc tot ce-mi doresc si mie !

  3. #3

    Data înscrierii
    18.02.2013
    Locație
    timisoara
    Posturi
    28
    Lume
    Limanul cu stejari
    Nu este adevarat , nu-i asa ? Ne testezi ......din orice furtuna se poate iesi calare pe coama unui curcubeu.....? Vreau cuvinte ,dati-mi cuvinte sa-mi acopar dezamagirea !!!

  4. #4

    Data înscrierii
    12.02.2013
    Locație
    Pitesti
    Posturi
    309
    Lume
    Limanul cu stejari
    Tavi, 22 ani, Pitesti
    Ultima modificare făcută de Greenwoods; 26.06.2013 la 06:02.

  5. #5
    Avatarul lui Dea85
    Data înscrierii
    26.03.2013
    Locație
    Ploiesti
    Posturi
    8
    Lume
    Limanul cu stejari
    Paula, 28 ani, Ploiesti
    Dea85

    "Politica este arta de a obtine voturi de la saraci si fonduri electorale de la bogati, promitandu-le unora protectia fata de ceilalti."
    Murphy

  6. #6
    Avatarul lui Suracis
    Data înscrierii
    13.03.2013
    Locație
    Bucuresti
    Posturi
    38
    Lume
    Limanul cu stejari
    Alex, 23 ani, Bucuresti
    All limits are self imposed.

  7. #7

    Data înscrierii
    11.04.2013
    Posturi
    29
    Lume
    Limanul cu stejari
    Bogdan, evident, 28, cluj

  8. #8

    Data înscrierii
    27.02.2013
    Posturi
    20
    Lume
    Limanul cu stejari
    evident ca peste tot toti nu vrea sa isi dezvaluie identitatea ...pacat ca asa se fac noi prieteni comunitati noi si se pot dezvolta multe grupuri ...multumes de initiativa lui bogdan ca el a fost autoru si am fost in aceias breazla cinva si le multumesc celor care a fost sinceri si lau urmat ..nu trebuie sa ne fie jena, frica trebuie sa ne expunem si sa ne spunem toti punctu de vedere indiferent de ce vrem sa spunem in afara de cei ce intrec regulile ..in rest ar trebui sa fim uniti sa formam o comunitata pentru ca prin acceste jocuri ne leaga multe ...multumesc mult tuturor ma numesc yreene si sint din suceava ...

  9. #9
    Avatarul lui Oranj
    Data înscrierii
    07.05.2013
    Posturi
    7
    Lume
    Limanul cu stejari
    Cristian, Cluj-napoca, 18 ieri, de azi 19 ani.

  10. #10

    Data înscrierii
    26.02.2013
    Posturi
    3
    Lume
    Limanul cu stejari
    Citat Postat în original de yrenee12 Vezi post
    evident ca peste tot toti nu vrea sa isi dezvaluie identitatea ...pacat ca asa se fac noi prieteni comunitati noi si se pot dezvolta multe grupuri ...multumes de initiativa lui bogdan ca el a fost autoru si am fost in aceias breazla cinva si le multumesc celor care a fost sinceri si lau urmat ..nu trebuie sa ne fie jena, frica trebuie sa ne expunem si sa ne spunem toti punctu de vedere indiferent de ce vrem sa spunem in afara de cei ce intrec regulile ..in rest ar trebui sa fim uniti sa formam o comunitata pentru ca prin acceste jocuri ne leaga multe ...multumesc mult tuturor ma numesc yreene si sint din suceava ...
    da da sunt persoane care se pot folosi de datele personale pe care le spunem noi

Răspuns la subiect

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii

Ubisoft utilizează cookie-uri pentru a se asigura că dvs. beneficiați de cea mai bună experiență pe site-urile noastre. Prin continuarea utilizării acestui site, vă exprimați acordul cu privire la aceste cookie-uri. Găsiți mai multe informații în secțiunea politica de confidențialitate.