Răspuns la subiect
Pagina 2 din 2 PrimulPrimul 1 2
Rezultate 11 la 14 din 14

Subiect: The Settlers - 20 de ani !

  1. #11
    Avatarul lui Suracis
    Data înscrierii
    13.03.2013
    Locație
    Bucuresti
    Posturi
    38
    Lume
    Limanul cu stejari
    Aici este traducerea explicatiilor date pe servarul .eu. Nu am stat sa corectez greselile de gramatica fiindca nu am stat sa-l traduc mot-a-mot, ci am fost ajutat de un programas. In general ar trebui sa lasam deoparte invidia, zgarcenia si multe altele ca sa putem sa ajungem in top sa avem o recompense cat mai mare.

    Succes si deabea astept sa colaboram


    http://www.microsofttranslator.com/b...Anniversary%21

    P.S: Mii de scuze, am modificat
    Ultima modificare făcută de Suracis; 27.06.2013 la 07:27.
    All limits are self imposed.

  2. #12

    Data înscrierii
    04.02.2013
    Posturi
    10
    Lume
    Limanul cu stejari
    Ai fost ajutat de un programas ca sa traduci din engleza in engleza ? Ai dat linkul netradus in romana pe care l-ai gasit pe en

    PS : Asa mai merge Bravo
    Ultima modificare făcută de Remus_V; 27.06.2013 la 07:30.

  3. #13

    Data înscrierii
    13.07.2013
    Posturi
    1
    Lume
    Limanul cu stejari
    Hi, Greetz din Polonia. Astăzi (sâmbătă la ora 10 CET) suntem de planificare masivă acțiune de transfer de baloane, deci verificați statistici la ora 12, vă permite să sperăm că vom sări unele locuri și să păstreze de pompare baloane.

  4. #14

    Data înscrierii
    15.11.2012
    Posturi
    690
    Lume
    Limanul cu stejari
    Vă mulţumim pentru implicare şi feedback, sperăm ca evenimentele viitoare să fie şi mai captivante pentru voi!

Răspuns la subiect

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii

Ubisoft utilizează cookie-uri pentru a se asigura că dvs. beneficiați de cea mai bună experiență pe site-urile noastre. Prin continuarea utilizării acestui site, vă exprimați acordul cu privire la aceste cookie-uri. Găsiți mai multe informații în secțiunea politica de confidențialitate.