Subiect închis
Rezultate 1 la 2 din 2

Subiect: eroare la geologi

  1. #1
    Avatarul lui Suracis
    Data înscrierii
    13.03.2013
    Locație
    Bucuresti
    Posturi
    38
    Lume
    Limanul cu stejari

    Exclamation eroare la geologi

    Am intampinat si eu o problema care pana acum 2-3 saptamani nu mi s-a mai intamplat. Geologul imi cauta de doua ori un zacamnt de carbune, tocmai acuma am patit acest lucru, cu aprox. 45 de minute m-am uitat si in 30 de minute imi gasea zacamantul, acuma cand m-am uitat am vazut ca nu mi-a gasit zacamantul de carbune si la geolog s-a resetat cautarea, acuma im gasestge in 3 ore si 10 minute. De cand s-a facut penultimul update sau antepenultimul mi-a aparut respectiva eroare, nu stiu daca pot sa fac un printscreen fiindca nu cred ca o sa prind fix atunci cand se intampla aceasta resetare a geologului in cautarea zacamintelor. Am mai patit-o si la cautarea de zacamande minereu, culmea atunci aveam doi geologi care cautau minereu de fier si chiar amandoi s-au resetat dupa o ora. Va rog intr-un mod insistent ca gasiti aceasta problema si sa o remediati fiindca din punctul meu de vedere este una grava.

  2. #2

    Data înscrierii
    15.11.2012
    Posturi
    690
    Lume
    Limanul cu stejari
    Problema descrisă a fost deja raportată. Echipa tehnică lucrează pentru a găsi o soluție, dar, din păcate, nu pot spune cu exactitate când se va repara. Am rugămintea să ai puțină răbdare în această privință.

Subiect închis

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii

Ubisoft utilizează cookie-uri pentru a se asigura că dvs. beneficiați de cea mai bună experiență pe site-urile noastre. Prin continuarea utilizării acestui site, vă exprimați acordul cu privire la aceste cookie-uri. Găsiți mai multe informații în secțiunea politica de confidențialitate.