Răspuns la subiect
Pagina 1 din 4 1 2 3 ... UltimulUltimul
Rezultate 1 la 10 din 38

Subiect: Erori de text si grafica

  1. #1

    Data înscrierii
    29.01.2013
    Posturi
    30
    Lume
    Limanul cu stejari

    Erori de text si grafica

    In meniul "depozit", al 3-lea sub-meniu de jos este denumit "Avasat" in loc de "Avansat"

    In meniul de constructie, reprezentarile grafice (iconitele) pt. fabricile de cherestea de pin, stejar si lemn exotic sunt (sau cel putin asa par) identice. Ele ar trebui modificate pentru a semana cu reprezentarea resurselor respective adica peste cladirea din iconita sa fie suprapusa imaginea unei scanduri, doua scanduri sau trei scanduri dupa caz.

  2. #2

    Data înscrierii
    29.01.2013
    Posturi
    30
    Lume
    Limanul cu stejari
    O alta problema de grafica ce mi se pare mult mai importanta este faptul ca atat cariera de marmura cat si cea de piatra au o reprezentare grafica extrem de apropiata. Ar trebui facuta o diferentiere mai mare deoarece apar destule incurcaturi atunci cand potentam sau suntem potentati de colegi, mai ales ca lumea nu sta sa citeasca tot textul de deasupra lor.

  3. #3

    Data înscrierii
    15.11.2012
    Posturi
    690
    Lume
    Limanul cu stejari
    Multumim pentru idei si sugestii, le vom lua in considerare pe cele aplicabile.

  4. #4

    Data înscrierii
    28.01.2013
    Posturi
    2
    Lume
    Limanul cu stejari

    Misiunea A scapa de termite

    Lipseste textul misiunii. Am atasat un printscreen.
    Imagini atașate
    • Tip fișier: jpg 1.jpg (61,4 KB, 49 afișări)

  5. #5

    Data înscrierii
    15.11.2012
    Posturi
    690
    Lume
    Limanul cu stejari
    @Sana: am trimis mai departe printscreen-ul de la tine, următoarea perioadă de întreţinere va fixa această problemă.
    Mulţumesc

  6. #6

    Data înscrierii
    21.03.2013
    Posturi
    1
    Lume
    Limanul cu stejari

    re: erori text si grafica

    postez si eu aici pentru ca nu are rost sa deschid topic nou. e un glitch minor http://i45.tinypic.com/2ugl82d.jpg

  7. #7

    Data înscrierii
    15.11.2012
    Posturi
    690
    Lume
    Limanul cu stejari
    @KenzuArad: am trimis mai departe printscreen-ul de la tine, următoarea perioadă de întreţinere va fixa această problemă.
    Mulţumesc

  8. #8
    Avatarul lui mishu85
    Data înscrierii
    21.02.2013
    Posturi
    196
    Lume
    Limanul cu stejari


    Acest iepure de ciocolata se aplica pe casa de aprovizionare, nu pe cazarma

  9. #9

    Data înscrierii
    29.01.2013
    Posturi
    30
    Lume
    Limanul cu stejari
    Si la misiunea breslei "O comoara temporara --> Urme in nisip" lipseste textul. Probabil ne cere sa producem 5 scanduri de lemn exotic.

    Link
    Ultima modificare făcută de PlutonierCapsuna; 04.04.2013 la 18:47.

  10. #10

    Data înscrierii
    15.11.2012
    Posturi
    690
    Lume
    Limanul cu stejari
    @PlutonierCapsuna: am trimis mai departe printscreen-ul de la tine, următoarea perioadă de întreţinere va fixa această problemă.
    Mulţumesc

Răspuns la subiect

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii

Ubisoft utilizează cookie-uri pentru a se asigura că dvs. beneficiați de cea mai bună experiență pe site-urile noastre. Prin continuarea utilizării acestui site, vă exprimați acordul cu privire la aceste cookie-uri. Găsiți mai multe informații în secțiunea politica de confidențialitate.