Subiect închis
Rezultate 1 la 10 din 10

Subiect: Eroare misiune - Dar din dar se face rai

  1. #1

    Data înscrierii
    05.03.2013
    Posturi
    5
    Lume
    Limanul cu stejari

    Eroare misiune - Dar din dar se face rai

    Desi am potentat 100 de cladiri (am dat 100 de cosuri) in misiune imi arata date doar 24. Ce se poate face in acest caz?

  2. #2

    Data înscrierii
    11.03.2013
    Posturi
    6
    Lume
    Limanul cu stejari
    Salut, aceasi problema o am si eu. Am potentat 150 cladiri insa au fost contorizate doar 33. Am facut ticket de ieri si acum astept. Partea proasta este ca pierd timp, pentru ca nu pot trece la urmatoarea misiune...

  3. #3

    Data înscrierii
    12.02.2013
    Locație
    Pitesti
    Posturi
    309
    Lume
    Limanul cu stejari
    150 de sandv din cate am auzi trebuie, nu cosuri

  4. #4

    Data înscrierii
    05.03.2013
    Posturi
    5
    Lume
    Limanul cu stejari
    Citat Postat în original de Greenwoods Vezi post
    150 de sandv din cate am auzi trebuie, nu cosuri
    Green, nu stiu unde ai citit tu, dar in misiune zice clar 100 cosuri irma...

    Si as aprecia un raspuns si o rezolvare rapida (timpul pentru misiune trece si nu pot trece mai departe)

  5. #5

    Data înscrierii
    11.03.2013
    Posturi
    6
    Lume
    Limanul cu stejari
    @greenwoods: Pana la lvl 36 misiunea este cu 150 sandvis, iar peste lvl 36 100 cosuri irma.

    @john: ai facut ticket ?

  6. #6

    Data înscrierii
    05.03.2013
    Posturi
    5
    Lume
    Limanul cu stejari
    Citat Postat în original de marcusyon Vezi post
    @greenwoods: Pana la lvl 36 misiunea este cu 150 sandvis, iar peste lvl 36 100 cosuri irma.

    @john: ai facut ticket ?
    Da, am facut si ticket

  7. #7

    Data înscrierii
    19.04.2013
    Posturi
    24
    Lume
    Limanul cu stejari
    Sunt sigur marcusyon, ca ti se va raspunde la ticket, iti inteleg frustrarea si nemultumirea, dar nu trebuie sa recurgi la cuvinte nepotrivite ca in postarea pe care am sters-o.

    Multumesc

  8. #8

    Data înscrierii
    11.03.2013
    Posturi
    6
    Lume
    Limanul cu stejari
    Da ma rog, undeva ai si tu dreptate. Dar cand te gandesti ca pierzi cel putin 4 zile dintr-o misiune cu termen limita scurt (sambata si duminica echipa tehnica nu lucreaza ) din cauza unui amarat de bug...

  9. #9

    Data înscrierii
    05.03.2013
    Posturi
    5
    Lume
    Limanul cu stejari
    Citat Postat în original de MOD_Merlin Vezi post
    Sunt sigur marcusyon, ca ti se va raspunde la ticket, iti inteleg frustrarea si nemultumirea, dar nu trebuie sa recurgi la cuvinte nepotrivite ca in postarea pe care am sters-o.

    Multumesc
    Dar poate se ia in considerare si faptul ca este o misiune care are limita de timp si se rezolva inainte sa exprire? Nu de alta, dar de 3 zile in loc sa pot avansa la urmatoare aventura din lant inca astept un raspuns.

  10. #10

    Data înscrierii
    15.11.2012
    Posturi
    690
    Lume
    Limanul cu stejari
    Toate tichetele făcute de voi au primit răspuns și problema s-a rezolvat. Ne cerem scuze pentru întârzierea provocată, suntem conștienți de acest bug iar echipa de tehnicieni se ocupă de soluționarea ei, pentru următoarele lanțuri de misiuni.

    Colonizare cu spor!

Subiect închis

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii

Ubisoft utilizează cookie-uri pentru a se asigura că dvs. beneficiați de cea mai bună experiență pe site-urile noastre. Prin continuarea utilizării acestui site, vă exprimați acordul cu privire la aceste cookie-uri. Găsiți mai multe informații în secțiunea politica de confidențialitate.