Răspuns la subiect
Pagina 1 din 2 1 2 UltimulUltimul
Rezultate 1 la 10 din 16

Subiect: Misiunea de criză Armata înfrântă

  1. #1

    Data înscrierii
    15.11.2012
    Posturi
    690
    Lume
    Limanul cu stejari

    Misiunea de criză Armata înfrântă

    Știrea despre noua Misiune de criză se afla aici.

    Ne bazăm pe comentariile și ajutorul vostru pentru a îmbunătăți jocul și pentru a-l face cât mai atractiv și plăcut pentru comunitatea The Settlers Online. Mulțumim!

    Colonizare cu spor!
    BB_Yahsa

  2. #2
    Avatarul lui mirelaius10
    Data înscrierii
    26.02.2013
    Posturi
    19
    Lume
    Limanul cu stejari
    este mult prea costisitoare si slab platita!

  3. #3
    guleag
    Guest
    in general ne plac provocarile....dar si recompenseleeee...asa ca degeaba provocarile interesante daca recompensele nu se ridica la nivelul lor...

  4. #4

    Data înscrierii
    19.02.2013
    Posturi
    29
    Lume
    Limanul cu stejari
    Misiunile sunt foarte "costisitoare" fata de recompesele oferite pentru ele, am inceput in forta, dar cred ca voi renunta pentru ca nu ma motiveaza nimic din ceea ce primesc daca le fac. Cred ca de data asta ati cam dat-o in bara cu setul acesta de misiuni. Trebuie ca sa va pastrati jucatorii, sa-i motivati, sa le dati satisfactii, nu sa-i faceti sa simta "ca nu se merita" , ca sa nu folosesc un cuvant mai dur. Aceasta e parerea mea.

  5. #5

    Data înscrierii
    24.01.2013
    Posturi
    1
    Lume
    Limanul cu stejari
    Recompensa cam mica pentru cerintele misiunilor. Personal, o sa fac cateva, dar nu ma agit sa termin, prea mare bataie de cap.

  6. #6

    Data înscrierii
    08.02.2013
    Posturi
    3
    Lume
    Limanul cu stejari
    Nu merita! Sunt foarte multi jucatori (si eu printre ei) care refuza sa faca misiunile. Cum au spus si antevorbitorii mei: sunt prea costisitoare in raport cu bonificatia. Trebuie sa va ganditi serios sa introduceti potentari x3 si/sau x4. Devine nerentabil sa le cumparam.

  7. #7

    Data înscrierii
    27.02.2013
    Posturi
    20
    Lume
    Limanul cu stejari
    buna modelu de noi misiuni e bine venita insa dupa mine cred ca ati gresit numele acestei misiuni si mai ales cuvintele ,,de criza " normal ar trebui in cazu asta ar trebui sa fim ajutati cu ceva insa se vede aceleasi tipuri de misiuni cu aceleasi moduri de recompense un pic cam de durata si de acceia o sai faca pe multi sa renunte la ele pentru ca noi alergam dupa puncte de experienta si dupa raritati ca de ex: o moara de apa, un siloz , o mina interminabila de cupru si altele chiar un (castel intunecat ) sau poate noi raritati ...fiecare o sa faca cit poate daca vrea si o sa avedeti raspunsu la sfirsitu acestei misiuni dar cred ca putini o sa fie cei care o sa ajunga sa o faca ... asa ca mai reflectati asupra numele acestor misiuni si la felu in care le premiati !! eu cred ca daca ati pune un premiu mai mare atunci multi sar bate sa o faca ...

  8. #8

    Data înscrierii
    25.04.2013
    Posturi
    3
    Lume
    Limanul cu stejari
    Acum am vazut si ei intreg lantul de misiune cum arata si care is recompensele, ii oribil , renunt la el.

  9. #9
    Avatarul lui Promia
    Data înscrierii
    25.02.2013
    Posturi
    71
    Lume
    Limanul cu stejari
    Misiunile sunt bine gandite ca si structura, pe fiecare categorie de lvl in parte, dar recompensele oferite nu te stimuleaza sa faci acest lant nou de misiuni. Eu nici macar nu am inceput aceste misiuni deoarece consider ca pot avansa mai mult in joc cu cerintele decat cu recompensele; din nefericire multi din prietenii mei spun acelasi lucru si chiar daca au inceput sa faca noile misiuni renunta unul cate unul la ele.

  10. #10

    Data înscrierii
    11.03.2013
    Posturi
    6
    Lume
    Limanul cu stejari
    nu zici ca au si bug-uri din cauza carora nu poti avansa... )

Răspuns la subiect

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii

Ubisoft utilizează cookie-uri pentru a se asigura că dvs. beneficiați de cea mai bună experiență pe site-urile noastre. Prin continuarea utilizării acestui site, vă exprimați acordul cu privire la aceste cookie-uri. Găsiți mai multe informații în secțiunea politica de confidențialitate.