Răspuns la subiect
Rezultate 1 la 3 din 3

Subiect: Sitemul de potentare

  1. #1

    Data înscrierii
    16.02.2013
    Posturi
    4
    Lume
    Limanul cu stejari

    Sitemul de potentare

    Potentarea se face anevoios si este generatoare de lag.

    Sistemul de potentare ar trebui inbunatatit.
    Cand aplici 50 sau mai multe de potente una cata una daca se face call de server pt fiecare este ineficient.

    Ar trb un meniu prin care sa poti aplica cele 50 potente printr-o singura comanda.

  2. #2
    Avatarul lui EX_Taisha
    Data înscrierii
    19.04.2013
    Posturi
    157
    Lume
    Limanul cu stejari
    Bună KingAurelius,

    Ţi am mutat postarea de la Probleme legate de grafica, texte si sunet aici la Sugestii privind continut nou, adaugiri & modificari. Consider că aici este locul potrivit pentru propunerea ta.

  3. #3
    Avatarul lui Suracis
    Data înscrierii
    13.03.2013
    Locație
    Bucuresti
    Posturi
    38
    Lume
    Limanul cu stejari
    Ar fi fost frumos dar nu cred ca este si posibil asa ceva, in primul rand iti dai seama ca poate intr-un moment cand pui tu 50 de cosuri, altii 30 jucatori(de exemplu) pun si ei 50 de cosuri fiecare, ceea ce ar insemna 1500 de de cosuri puse intr-un minut, iti poti imagina lagul care va fi atunci, posibil sa trebuiasca sa te deloghezi si sa te loghezi dinou, sau in cel mai rau caz posibil sa se blocheaze servarul(cred )

    Oricum, idea este buna, dar ar trebuie modernizarea servarului ce sustine acest joc.
    Ultima modificare făcută de Suracis; 20.05.2013 la 07:10.

Răspuns la subiect

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii

Ubisoft utilizează cookie-uri pentru a se asigura că dvs. beneficiați de cea mai bună experiență pe site-urile noastre. Prin continuarea utilizării acestui site, vă exprimați acordul cu privire la aceste cookie-uri. Găsiți mai multe informații în secțiunea politica de confidențialitate.