Răspuns la subiect
Rezultate 1 la 9 din 9

Subiect: Castelele

  1. #1
    Avatarul lui Suracis
    Data înscrierii
    13.03.2013
    Locație
    Bucuresti
    Posturi
    38
    Lume
    Limanul cu stejari

    Castelele

    Sincer, pentru a capata un castel din aventuri trebuie sa ai mare noroc sa-ti pice din prima sau sa ai rabdare, resurse multe si sa pierzi timp sa spargi unitati multe si cand iti pica unu din acele castele te trezesti ca iti mareste populatia cu 50 sau 100. Nu zic ca nu este si asta buna, te scuteste de cateva resurse si licente, dar in comparatitie cu pirderile si resursele alocate respectivelor pierderi, eu unu as mai pune cateva abilititati la respectivele castele. Ca de exemplu unu dintre ele poate sa creasca rata de a produce populatie, altul poate sa iti reduca costurile cladirilor de lvl 5 zic si eu acuma. Dar sa primesc decat marire de populatie, mie unu mi se pare cam sec.

  2. #2
    Avatarul lui mishu85
    Data înscrierii
    21.02.2013
    Posturi
    196
    Lume
    Limanul cu stejari
    Eu zic ca mai bine sa fie scoase, eventual sa se lase doar refil grau la ultimul slot...si-asa la cavalerii negri se face f repede exp in comparatie cu trupele pierdute
    Acest castel e bonus, aventura face toti banii numai pt exp pe care il iei.

    Sunt curios ce o sa zici de turnul vrajitoarei cand o sa pierzi 1k C (cavalerie) + alte trupe la acea aventura ca sa prinzi turnul, si nu e deloc usor sa-l iei
    http://img266.imageshack.us/img266/3079/mishu85.png

  3. #3
    Avatarul lui Suracis
    Data înscrierii
    13.03.2013
    Locație
    Bucuresti
    Posturi
    38
    Lume
    Limanul cu stejari
    Pai asta ziceam si eu mishu, decat sa pierd vorba ta 1k cavalerie pentru un amarat de castel care imi da doar populatie, mai bine le-ar scoate sau le mai adauga ceva abilitati.
    Ultima modificare făcută de BB_Nanuq; 30.09.2016 la 16:03.

  4. #4

    Data înscrierii
    26.08.2013
    Posturi
    18
    Lume
    Limanul cu stejari

  5. #5

  6. #6

  7. #7

    Data înscrierii
    10.08.2013
    Posturi
    15
    Lume
    Limanul cu stejari

  8. #8
    Avatarul lui Muschetarul
    Data înscrierii
    20.02.2013
    Locație
    Ro
    Posturi
    12
    Lume
    Limanul cu stejari
    whats up

  9. #9

    Data înscrierii
    28.02.2013
    Locație
    Piatra Neamt
    Posturi
    77
    Lume
    Limanul cu stejari

Răspuns la subiect

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii

Ubisoft utilizează cookie-uri pentru a se asigura că dvs. beneficiați de cea mai bună experiență pe site-urile noastre. Prin continuarea utilizării acestui site, vă exprimați acordul cu privire la aceste cookie-uri. Găsiți mai multe informații în secțiunea politica de confidențialitate.