Subiect închis
Pagina 2 din 2 PrimulPrimul 1 2
Rezultate 11 la 19 din 19

Subiect: posibil bug misiune

  1. #11

    Data înscrierii
    02.04.2013
    Posturi
    8
    Lume
    Limanul cu stejari
    k, ms.

  2. #12

    Data înscrierii
    15.11.2012
    Posturi
    690
    Lume
    Limanul cu stejari
    Se întâmplă uneori ca anumite misiuni să rămână blocate daca nu sunt încheiate la nivelul necesar. Aceste tipuri de blocaje se rezolvă în timpul perioadei de întreținere. Echipa tehnică are în vedere problema subliniată de tine și lucrează la fixarea ei.

    Mulțumesc pentru atenționare!
    BB_Yahsa

  3. #13

    Data înscrierii
    02.04.2013
    Posturi
    8
    Lume
    Limanul cu stejari
    multumesc pentru raspuns.

  4. #14

    Data înscrierii
    17.04.2013
    Posturi
    1
    Lume
    Limanul cu stejari
    Salut am si eu o problema cu un Bug la o misiune Unitati de atac la distanta sub-misiunea Arcuri lungi care are cerinte jucator de nivel 25 si cladirea mestesugar de arcuri lungi construita pentru a fi activata eu indeplinesc conditiile astfel nivel 32 si cladirea mestesugar de arcuri de nivel 2 si nu e activa inca am atasat un print screen

  5. #15

    Data înscrierii
    15.11.2012
    Posturi
    690
    Lume
    Limanul cu stejari
    E ultima misiune din serie; pentru a fi încheiată, trebuie finalizată mai întâi penultima misiune ”Alte insule”.
    Multă baftă!

  6. #16

    Data înscrierii
    24.02.2013
    Posturi
    11
    Lume
    Limanul cu stejari
    Scrie asa:la misiune ”Alte insule” -> Urmatoarele conditii trebuie sa fie indeplinite pentru a debloca aceasta misiune - Misiune completată: Arcuri lungi

    Iar conditiile de la misiunea Arcuri lungi le am indeplinite, respectiv nivel jucator>25, am 39 iar Mestesugar de arcuri lungi este construita pe insula mea, cu toate ca aici e ceva interesant: scrie la cerinte "- cladire in zona ta: Mestesugar de arcuri lungi"(asta nu o prea pricep). Oricum, am observat ca s-a incercat o reparatie si a aparut submisiunea arcuri lungi, am demolat mestesugarul de arcuri lungi si l-am reconstruit, cert e ca nu s-a intamplat nimic.

    Din pacate este o problema care dateaza de 14 nivele. Sper sa se gaseasca o rezolvare pentru ea.
    Multumesc

  7. #17

    Data înscrierii
    15.11.2012
    Posturi
    690
    Lume
    Limanul cu stejari
    Problema descrisă a fost deja raportată. Echipa tehnică lucrează pentru a găsi o soluție, dar, din păcate, nu pot spune cu exactitate când se va repara. Am rugămintea să ai puțină răbdare în această privință.

  8. #18

    Data înscrierii
    02.04.2013
    Posturi
    8
    Lume
    Limanul cu stejari
    In legatura cu problema raportata initial, inca nu am primit nici o solutionare....considerati ca mai dureaza, in conditiile in care deja a trecut mai mult de-o luna si nu am primit vreun raspuns favorabil?
    Spor la treaba, se pare ca aveti nevoie...
    Multumesc.

  9. #19

    Data înscrierii
    19.06.2013
    Posturi
    1
    Lume
    Limanul cu stejari
    Si eu am o problema cu misiunea un nou atac .

Subiect închis

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii

Ubisoft utilizează cookie-uri pentru a se asigura că dvs. beneficiați de cea mai bună experiență pe site-urile noastre. Prin continuarea utilizării acestui site, vă exprimați acordul cu privire la aceste cookie-uri. Găsiți mai multe informații în secțiunea politica de confidențialitate.