Subiect închis
Pagina 1 din 2 1 2 UltimulUltimul
Rezultate 1 la 10 din 19

Subiect: posibil bug misiune

  1. #1

    Data înscrierii
    02.04.2013
    Posturi
    8
    Lume
    Limanul cu stejari

    posibil bug misiune

    am o problema legata de finalizarea unei misiuni: desi sunt la nivelul 30, mi-a ramas o misiune la care se cerea nivel 15 nefinalizata; ultima submisiune are 3 cerinte, pe care le-am indeplinit, insa nu se deblocheaza sa o pot incheia; este vorba despre misiunea batalia, submisiunea inroleaza-te in armatata, care are trei cerinte, toate indeplinite, cum am mai spus, respectiv: 1, nivel jucator necesar:15, 2, misiune completata: garnizoana si 3. misiune completata: primele unitatiș rog raspuns, ms. anticipat.

  2. #2
    Avatarul lui EX_Taisha
    Data înscrierii
    19.04.2013
    Posturi
    157
    Lume
    Limanul cu stejari
    Bună adilge,

    Ne-ar ajuta foarte mult dacă ai reveni cu un print screen, astfel ar fi totul mai clar.

    Multumesc.

  3. #3

    Data înscrierii
    02.04.2013
    Posturi
    8
    Lume
    Limanul cu stejari
    nu pot adauga atasamente, am incercat si paint si word...

  4. #4
    Avatarul lui EX_Taisha
    Data înscrierii
    19.04.2013
    Posturi
    157
    Lume
    Limanul cu stejari
    Nu trebuie atasamente, ci de postat o imagine. Ai aici instructiunile.

  5. #5

    Data înscrierii
    02.04.2013
    Posturi
    8
    Lume
    Limanul cu stejari

  6. #6

    Data înscrierii
    19.04.2013
    Posturi
    24
    Lume
    Limanul cu stejari
    Da, multumim pentru sesizare. Te rog sa curecti memoria cache (istoricul browser-ului), posibil sa ti se deblocheze dupa.
    Observ ca tu ai postat pe data de 12.05.2013, daca te uiti la acest post, care e facut pe data de 13.05.2013 vei vedea ca a facut aceasta misiune.

    Sper sa rezolvi asa problema. Succes !

  7. #7

    Data înscrierii
    02.04.2013
    Posturi
    8
    Lume
    Limanul cu stejari
    daca te uiti la submisiuni, nu sunt aceleasi cu postul recomandat; te rog sa mai verifici o data, nu este respectiva misiune ci submisiunea ”talharii” ce mi-ai recomandat, care face parte din misiunea ”elibereaza zona ta”

  8. #8

    Data înscrierii
    19.04.2013
    Posturi
    24
    Lume
    Limanul cu stejari
    Te rog sa verifici mai bine.
    Ti-am dat exact aceeasi misiune, se vede in partea stanga a primii imagini "inroleaza-te in armata" un pic mai deschis la culoare/beculet aprins pe ea, ceea ce inseamna ca este exact pe aceeasi misiune.

    Ai curatat ce te-am rugat?


    Edit: Iar "talharii" este un pic mai jos, daca derulezi pagina in jos, exact in urmatorul post vei vedea misiune "Batalia" cu verde, ceea ce inseamna ca e terminata.
    Ultima modificare făcută de MOD_Merlin; 15.05.2013 la 17:01.

  9. #9

    Data înscrierii
    02.04.2013
    Posturi
    8
    Lume
    Limanul cu stejari
    ai dreptate cu postarea anterioara, numai ca mie nu imi apare submisiunea ”inroleaza-te in armata” sa o pot incheia pentru ca este blocata! nu se deblocheaza, desi am incheiat submisiunile cerute pentru a se debloca; apare pe imaginea pe care am incarcat-o...aici este problema, nu se deblocheaza misiunea.
    P.S. am sters si istoricul si degeaba...
    Ultima modificare făcută de adilge; 15.05.2013 la 17:27.

  10. #10

    Data înscrierii
    19.04.2013
    Posturi
    24
    Lume
    Limanul cu stejari
    Am inteles, multumim inca o data pentru sesizare, vom transmite tehnicienilor.

    Se va remedia in cel mai scurt timp posibil. Ne cerem scuze pentru neplaceri.

Subiect închis

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii

Ubisoft utilizează cookie-uri pentru a se asigura că dvs. beneficiați de cea mai bună experiență pe site-urile noastre. Prin continuarea utilizării acestui site, vă exprimați acordul cu privire la aceste cookie-uri. Găsiți mai multe informații în secțiunea politica de confidențialitate.