Răspuns la subiect
Rezultate 1 la 3 din 3

Subiect: monede breasla

  1. #1

    Data înscrierii
    11.04.2013
    Posturi
    29
    Lume
    Limanul cu stejari

    monede breasla

    Buna,
    Sugestia mea legata de monedele de breasla ar fi sa fie introdus mai multe produse care se pot cumpăra cu aceste monezi. In primul rând este singura resursa care nu se poate produce, sau găsi la aventuri. In al doilea rand breslele ar fi mai cautate. Astfel cred ca ar creste valoare acestor monede care se obtin destul de greu. Eventual s-ar putea introduce (greu dar realizabil) misiuni competitive intre bresele. Exemplu: toate breselele care au intre 30-40 membri sa aiba o misiune, iar breasla care o termina prima sa fie recompentata cu monede de breasla, tot pentru a creste interesul pentru bresle.
    O zi buna.

  2. #2
    Avatarul lui Suracis
    Data înscrierii
    13.03.2013
    Locație
    Bucuresti
    Posturi
    38
    Lume
    Limanul cu stejari
    interesanta idee si buna din punctul meu de vedere

  3. #3

    Data înscrierii
    15.11.2012
    Posturi
    690
    Lume
    Limanul cu stejari
    Sugestiile vor fi luate în considerare, vă mulţumim!
    Despre breaslă şi produsele ce se pot achiziţiona cu monedele breslei, găsiţi mai multe informaţii aici.

Răspuns la subiect

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii

Ubisoft utilizează cookie-uri pentru a se asigura că dvs. beneficiați de cea mai bună experiență pe site-urile noastre. Prin continuarea utilizării acestui site, vă exprimați acordul cu privire la aceste cookie-uri. Găsiți mai multe informații în secțiunea politica de confidențialitate.