Subiect închis
Pagina 1 din 2 1 2 UltimulUltimul
Rezultate 1 la 10 din 12

Subiect: Problema Misiune Jandarmeria

  1. #1

    Data înscrierii
    04.02.2013
    Posturi
    8
    Lume
    Limanul cu stejari

    Problema Misiune Jandarmeria

    Buna ziua
    Am o problema. Nu mise activeaza misiunea Jandarmeria. Acolo imi spune ca trebuie sa am level 21 si sa termin misiunea antrenarea jandarmilor.
    Am level 23 si misiunea Antrenarea Jandarmilor terminat, si totusi nu se activeaza noua misiune, are tot lacat pe ea. Ma puteti ajuta?

    Multumesc
    Thecrow360

  2. #2

    Data înscrierii
    04.02.2013
    Posturi
    10
    Lume
    Limanul cu stejari
    Din cate stiu eu misiunea se face de la level 21 la 21. Daca ai depasit levelul inainte sa o deblochezi nu cred ca o mai poti face.

  3. #3

    Data înscrierii
    04.02.2013
    Posturi
    8
    Lume
    Limanul cu stejari
    asta e cam aiurea.....adica nua re nici o logica, parerea mea.acum ce sa fac sa stau la un level doar de dragul de a face aceea misiune nu e normal, mai ales ca poti capata experienta atacand bazele talharilor. oricum astept si un raspuns din partea oficialilor jocului.

  4. #4

    Data înscrierii
    15.11.2012
    Posturi
    690
    Lume
    Limanul cu stejari
    Odată cu noua versiune, această problemă a misiunilor ce nu se activează din cauza nivelului prea mare al jucătorului va dispărea. Informații despre noua versiune găsiți aici, pe forum.

  5. #5

    Data înscrierii
    04.02.2013
    Posturi
    8
    Lume
    Limanul cu stejari
    multumesc de raspuns

  6. #6

    Data înscrierii
    10.02.2013
    Posturi
    5
    Lume
    Limanul cu stejari
    Salut

    Am si eu o problema la misiunea Jandarm / Totul e Optimizat :

    nu reusesc sa fac 0/12 ore carbuni si fier aori o fac pe una da nu e facuta cealalta ori invers....

    cate turmatorii de fier si fabrici de carbuni trebuie sa am poate nu iese la numar

    sau ce trebuie sa fac...?

  7. #7

    Data înscrierii
    28.02.2013
    Locație
    Piatra Neamt
    Posturi
    77
    Lume
    Limanul cu stejari
    Citat Postat în original de aditzuprimu Vezi post
    Salut

    Am si eu o problema la misiunea Jandarm / Totul e Optimizat :

    nu reusesc sa fac 0/12 ore carbuni si fier aori o fac pe una da nu e facuta cealalta ori invers....

    cate turmatorii de fier si fabrici de carbuni trebuie sa am poate nu iese la numar

    sau ce trebuie sa fac...?
    Am aceeasi problema, ne spune cineva daca e bug sau cum sa procedam?

  8. #8
    Avatarul lui mishu85
    Data înscrierii
    21.02.2013
    Posturi
    196
    Lume
    Limanul cu stejari
    puneti potente pe cladiri, poate reusiti, daca nici asa nu merge puneti la "nani" unele cladiri care va consuma ceea ce va cere la misiune....adica turnatoriile de cupru/mestesugar de arme de bronz, cel mai indicat

    nu trebuie exact 0, ci sa fie pe plus productia

  9. #9

    Data înscrierii
    19.05.2013
    Posturi
    2
    Lume
    Limanul cu stejari
    eu am la caarbun si la fier verde dar la sabii nu.Daca incep productia de sabii de fier mi se opreste la carbuni si la fier.Ceee pot sa fac.Vreo Idee

  10. #10
    Avatarul lui EX_Taisha
    Data înscrierii
    19.04.2013
    Posturi
    157
    Lume
    Limanul cu stejari
    Buna Andy894 ,

    Cum adica "se opreste". Fii mai explicit te rog. Probabil cand incepe productia de sabii de fier, ai pe minus carbunele si fierul, deci maresti productia acestora astfel incat sa acopere nevoile generate de productia de sabii de fier.

Subiect închis

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii

Ubisoft utilizează cookie-uri pentru a se asigura că dvs. beneficiați de cea mai bună experiență pe site-urile noastre. Prin continuarea utilizării acestui site, vă exprimați acordul cu privire la aceste cookie-uri. Găsiți mai multe informații în secțiunea politica de confidențialitate.