Răspuns la subiect
Rezultate 1 la 8 din 8

Subiect: Un Iepuraș de Paști!

  1. #1

    Data înscrierii
    15.11.2012
    Posturi
    690
    Lume
    Limanul cu stejari

    Un Iepuraș de Paști!

    Concursul Un Iepuraș de Paşti!

    Aşteptăm părerile voastre despre acest concurs chiar aici!
    Ultima modificare făcută de 4298-B39B-326; 25.04.2013 la 14:02.

  2. #2

    Data înscrierii
    11.03.2013
    Posturi
    6
    Lume
    Limanul cu stejari
    iara concurs de la care sa fiu descalificat fara motiv?

  3. #3
    Avatarul lui EX_Taisha
    Data înscrierii
    19.04.2013
    Posturi
    157
    Lume
    Limanul cu stejari
    Bună dimineaţa historyMaker,

    Nici un jucător nu este descalificat dacă respectă toate regulile concursului, postate alături de descrierea evenimentului.

    Una dintre ele ne asigură de autenticiatea imaginii, şi anume: Numele tău din joc trebuie adaugat fizic în imagine; de exemplu, pune un card cu numele tău lângă Iepuraș. Daca numele nu este vizibil şi lizibil în totalitate, nu vom putea accepta includerea imaginii tale în concurs. Acest lucru este obligatoriu pentru a evita folosirea imaginilor altor persoane şi adaugarea numelui tău prin anumite programe speciale.

  4. #4

    Data înscrierii
    21.02.2013
    Posturi
    5
    Lume
    Limanul cu stejari
    taisha sau yahsa cum pot pune poza?

  5. #5
    Avatarul lui EX_Taisha
    Data înscrierii
    19.04.2013
    Posturi
    157
    Lume
    Limanul cu stejari
    Bună Madalinul2013 ,


    Încărcarea unei imagini

    În acest ghid am să vă arăt cum să utilizați unul dintre instrumentele cele mai comune pe forum!

    Cum sa încarc o imagine?

    1) Trebuie să aveți acces la imaginea pe care doriți să o încărcați.

    2) Un cont pe imageshack.us/ este gratuit! (Există diferite site-uri de găzduire a fotografiilor, dar voi folosi ImageShack pentru acest ghid)



    A) Vezi: click pe acest buton, se va deschide o fereastră, puteți localiza apoi și selectați imaginea pe care doriți să încărcați. Asigurați-vă că imaginea este formatul de fișier corect, am recomanda să utilizați. JPEG.

    B) redimensionarea imaginii: Selectați meniul și faceți clic pe "Nu redimensiona", însă în cazul în care imaginea este foarte mare, eu sugerez să lăsaţi setările de la implicit.

    C) încărcare: Copiaţi acest link



    Introduceți imaginea pe forum

    După ce imaginea a fost încărcată, veți fi redirecționat automat către o altă pagină.

    Veți găsi o secțiune în stânga jos, care arată similar cu aceasta:



    1) copiați URL-ul de la "legătură directă" (evidențiată pe imaginea de mai sus).

    2) Du-te înapoi la forum și la subiect / post unde daţi inserează în [IMG]Introduceți URL-ul aici![/ IMG]

    Felicitări, ați postat imaginea!
    Ultima modificare făcută de MOD_Taisha; 01.05.2013 la 11:51.

  6. #6

    Data înscrierii
    21.02.2013
    Posturi
    5
    Lume
    Limanul cu stejari
    http://imageshack.us/photo/my-images...esettlers.jpg/ am gresit la ultimul ou si m-am grabit si dupa a trebuit sa plec

  7. #7

    Data înscrierii
    20.03.2013
    Posturi
    3
    Lume
    Limanul cu stejari
    unde se vor afisa castigatorii concusului?

  8. #8

    Data înscrierii
    19.04.2013
    Posturi
    24
    Lume
    Limanul cu stejari
    Buna alch,

    Castigatorii vor fi anuntati in cursul zilei de astazi, pe pagina principala, totodata si pe forum.

Răspuns la subiect

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii

Ubisoft utilizează cookie-uri pentru a se asigura că dvs. beneficiați de cea mai bună experiență pe site-urile noastre. Prin continuarea utilizării acestui site, vă exprimați acordul cu privire la aceste cookie-uri. Găsiți mai multe informații în secțiunea politica de confidențialitate.