Subiect închis
Rezultate 1 la 4 din 4

Subiect: Am atins nivelul 19 si am erori

  1. #1

    Data înscrierii
    20.04.2013
    Posturi
    2
    Lume
    Limanul cu stejari

    Am atins nivelul 19 si am erori

    Am atins nivelul 19 si am misiuni de nivelul acesta, sa descopar marmura sa construiesc cladiri etc. dar au ramas blocate desii trebuiau deblocat la acest nivel, spune ca necesita level 19 dar am deja level 19, cred ca este doar o eroare temporara da e mai bine sa intreb care poate fi problema. Astept pareri.

  2. #2

    Data înscrierii
    19.04.2013
    Posturi
    24
    Lume
    Limanul cu stejari
    Buna Valiuca !

    Daca misiunile respective nu sunt conditionate si de alte misiuni, neterminate in cazul tau, incerca sa dai refresh la joc...daca nici asa nu se deblocheaza revino cu un printscreen te rog.

  3. #3

    Data înscrierii
    13.04.2013
    Posturi
    2
    Lume
    Limanul cu stejari
    Salut!!

    Am si eu o intrebare de ce nu se deblocheaza misiunea inroleaza-te in armata? La misiunea respectiva imi cere sa am nivel jucator necesar 15 si eu am acum 25, toate celelate misiuni sunt complete. am crezut ca este o eroare ceva... si se va debloca mai tarziu da am asteptat... Astept un raspuns

  4. #4

    Data înscrierii
    15.11.2012
    Posturi
    690
    Lume
    Limanul cu stejari
    Este posibil ca misiunea să nu se poată debloca până la următoarea perioadă de întreținere, și cum săptămâna aceasta nu avem așa ceva, probabil să misiunea ta de va debloca în cursul săptămânii viitoare.

Subiect închis

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii

Ubisoft utilizează cookie-uri pentru a se asigura că dvs. beneficiați de cea mai bună experiență pe site-urile noastre. Prin continuarea utilizării acestui site, vă exprimați acordul cu privire la aceste cookie-uri. Găsiți mai multe informații în secțiunea politica de confidențialitate.