Răspuns la subiect
Pagina 1 din 2 1 2 UltimulUltimul
Rezultate 1 la 10 din 11

Subiect: Breasla Royal Revenge

  1. #1

    Data înscrierii
    17.03.2013
    Posturi
    4
    Lume
    Limanul cu stejari

    Breasla Royal Revenge

    Ești membru activ și cauți o breaslă potrivită ? Oferă-ne o șansă și-ți vom demonstra că merităm ! Avem concursuri săptămânale cu premii în monede și resurse, membri activi gata oricând să ajute, îți oferim un mod de a te dezvolta și de a-ți face prieteni noi în același timp. Nu trebuie decât să intri zilnic și să ceri ajutor când ai nevoie de ceva. Pentru recrutări trimiteți scrisoare lui RaduLva sau Kramisha.


    P.S. Certificatul costă 300 de monede dacă îl plătiți în ziua în care intrați în breaslă.

    Spor la joc !

  2. #2

    Data înscrierii
    28.01.2013
    Locație
    Barcelona
    Posturi
    29
    Lume
    Limanul cu stejari
    intrebare, multiaccountul este permis la voi?

  3. #3

    Data înscrierii
    19.04.2013
    Posturi
    24
    Lume
    Limanul cu stejari
    Multicontul nu este permis nicaieri, nu doar la ei.

    Mai devreme sau mai tarziu toti care joaca cu multicont vor fi banati.

    Va sfatuiesc sa nu pierdeti vremea pe mai multe conturi, deoarece pana la urma nu veti mai putea juca pe niciunul dintre ele.

    Interesanta ideea cu concursurile saptamanale. Succes cu breasla !

  4. #4

    Data înscrierii
    28.01.2013
    Locație
    Barcelona
    Posturi
    29
    Lume
    Limanul cu stejari
    interventia ta aici Merlin a fost deplasata...parerea mea.....

  5. #5

    Data înscrierii
    17.03.2013
    Posturi
    4
    Lume
    Limanul cu stejari
    Nu încurajăm multicontul și nici nu primim membri cu mai multe conturi. Unul este suficient, nu?

  6. #6

    Data înscrierii
    28.01.2013
    Locație
    Barcelona
    Posturi
    29
    Lume
    Limanul cu stejari
    raspuns corect...un multiaccount aduce o scadere de imagine la intreaga breasla!

  7. #7
    Avatarul lui scorpion2068
    Data înscrierii
    19.03.2013
    Posturi
    7
    Lume
    Limanul cu stejari
    Din cate stiu eu de pe alte jocuri multicontul era permis doar ca nu aveau voie sa-si trimita resurse intre ele
    Ce te faci unde ai 2 membrii sau chiar 3 in familie si vor sa joace toti(ma refer la modul general)

  8. #8

    Data înscrierii
    19.04.2013
    Posturi
    24
    Lume
    Limanul cu stejari
    Acela nu este multicont !

    Cei care vor sa joace mai multi de pe acelasi IP/calculator trebuie sa anunte la suport acest lucru si pot juca linistiti. Dupa cum ai spus si tu, nu au voie sa interactioneze (in special comert)

    @ fratelelup, nu consider deplasata interventia mea, a fost ceva informativ, pentru toata lumea. Daca ti se pare ceva suspect la unul dintre moderatori poti face reclamatie la echipa de suport, la orice ora.

    Numai bine !

  9. #9

    Data înscrierii
    26.05.2013
    Posturi
    1
    Lume
    Limanul cu stejari
    mai recrutati ? am vorbit cu , contele dracula mia zis cand fac rost de cei 300 sa vorbesc cu el ceea ce nu prea lam vazut on cand am intrat:P daca mai aveti nevoie de playeri pentru breasla sunt aici

  10. #10

    Data înscrierii
    17.03.2013
    Posturi
    4
    Lume
    Limanul cu stejari
    Mereu avem nevoie de membri ^^

Răspuns la subiect

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii

Ubisoft utilizează cookie-uri pentru a se asigura că dvs. beneficiați de cea mai bună experiență pe site-urile noastre. Prin continuarea utilizării acestui site, vă exprimați acordul cu privire la aceste cookie-uri. Găsiți mai multe informații în secțiunea politica de confidențialitate.