Răspuns la subiect
Pagina 2 din 2 PrimulPrimul 1 2
Rezultate 11 la 18 din 18

Subiect: [Feedback] New Downloadable Client

  1. #11

    Data înscrierii
    06.03.2013
    Posturi
    5
    Lume
    Limanul cu stejari
    Ei citessc numai conturile in care le intra banii nostri . Jocul tot nu merge .
    Cand nu a mai mers logarea de pe facebook au pierdut jucatori la greu sa vad cati mai raman dupa prostia asta de program " client "

  2. #12

    Data înscrierii
    04.03.2013
    Posturi
    3
    Lume
    Limanul cu stejari
    va rog daca sa logat cineva pe joc sa ne spuna si noua cum a facut .nu avem nicio informatie de la administratorii jocului. probabil sau gandit sa nu cheltuim bani cu eventul asta . orice informatie este binevenita ,multumesc!

  3. #13

    Data înscrierii
    20.07.2014
    Posturi
    6
    Lume
    Limanul cu stejari
    tot nu ma pot loga . Poate citeste cineva caruia ii merge jocul . Multumesc

  4. #14

    Data înscrierii
    26.02.2013
    Posturi
    16
    Lume
    Limanul cu stejari
    Buna seara ,

    Aceeasi problema am si eu , am windows 7 si nu ma pot conecta , imi da urmatoarea eroarea "api-ms-win-core-synch-l1-2-0.dll". Solutia ar fi sa ne schimbam pe windows 10 , acolo merge ...

    prnt.sc/w7baty

  5. #15

    Data înscrierii
    06.03.2013
    Posturi
    5
    Lume
    Limanul cu stejari
    Daaa... sa-mi schimb calculatorul ,masina , casa , eventual si familia Altceva ce mai vor astia sa-mi schimb ?
    Nashu , Multumesc de informatie

  6. #16

    Data înscrierii
    04.03.2013
    Posturi
    3
    Lume
    Limanul cu stejari
    am schimbat sietemul de operare pe 64 biti si merge ,am vazut pe postarile de pe facebuck ca pe 32 nu functioneaza

  7. #17

    Data înscrierii
    17.02.2013
    Locație
    Braila, Romania
    Posturi
    2
    Lume
    Limanul cu stejari
    Sistem de operare Windows 7 pe 64 de biti. La instalare NU se creaza directorul "Client" in C:\Users\YourUsernameHere\AppData\Local\Ubisoft\Th e Settlers Online
    The choices we make dictate the life we lead.

  8. #18

    Data înscrierii
    20.07.2014
    Posturi
    6
    Lume
    Limanul cu stejari
    Aveti cel mai prost program care l-am vazut vreodata. Tot nu ma pot loga . vreti bani ?? Oferiti ceva viabil daca ii vreti , daca nu inchideti pravalia.

Răspuns la subiect

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii

Ubisoft utilizează cookie-uri pentru a se asigura că dvs. beneficiați de cea mai bună experiență pe site-urile noastre. Prin continuarea utilizării acestui site, vă exprimați acordul cu privire la aceste cookie-uri. Găsiți mai multe informații în secțiunea politica de confidențialitate.