Răspuns la subiect
Rezultate 1 la 2 din 2

Subiect: [Feedback] Change log 04.02.2020

  1. #1
    Community Manager Avatarul lui BB_Sious
    Data înscrierii
    21.03.2017
    Posturi
    1.023
    Lume
    Limanul cu stejari

    [Feedback] Change log 04.02.2020

    Dear settlers,

    Thank you for taking the time to read Change log 04.02.2020.

    We would love to hear your feedback. Feel free to leave them in this thread!


    Happy commenting!
    BB_Sious
    Ultima modificare făcută de BB_Sious; 27.01.2020 la 16:35.
    În cazul în care dorești ajutor, te rog să contactezi Echipa de asistență în limba română. Nu ezita să mă contactezi și pe mine, însă te rog trimite-mi un mesaj în engleză.

  2. #2
    Community Manager Avatarul lui BB_Sious
    Data înscrierii
    21.03.2017
    Posturi
    1.023
    Lume
    Limanul cu stejari
    Dear Settlers,

    In case you're wondering about the Improved Watermill found in the architect tab at the merchant for 4720 Guildcoins, this is intended. This is to give everyone the opportunity to purchase it since this building was locked for purchase during a Guild Market vote in November last year.

    This building will be available for purchase until after the Easter event, but this may change depending on its demand.

    Regards,
    BB_Sious
    În cazul în care dorești ajutor, te rog să contactezi Echipa de asistență în limba română. Nu ezita să mă contactezi și pe mine, însă te rog trimite-mi un mesaj în engleză.

Răspuns la subiect

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii

Ubisoft utilizează cookie-uri pentru a se asigura că dvs. beneficiați de cea mai bună experiență pe site-urile noastre. Prin continuarea utilizării acestui site, vă exprimați acordul cu privire la aceste cookie-uri. Găsiți mai multe informații în secțiunea politica de confidențialitate.