Răspuns la subiect
Rezultate 1 la 2 din 2

Subiect: buna

  1. #1
    doinauser9
    Guest

    buna

    buna seara ,azi dimineata am pus la piata o coloba mica de rau sa vand cu 750 cadouri ..la istoric la mine apare ca a fost cumparata dar mie nu mi apar cadourile in event cele 750 de cadouri ..pot sa stiu si eu dc ??astept raspun ...mulutumesc de intelegere..

  2. #2
    Community Manager Avatarul lui BB_Sious
    Data înscrierii
    21.03.2017
    Posturi
    1.023
    Lume
    Limanul cu stejari
    Hello doinauser,

    I am sorry for the time it took to respond to your query. If your trade offer was bought, you would have received your requested item from the trade.

    You can contact our Support team if you would like to confirm that you received your items.

    Regards,
    BB_Sious

    Traducere
    Spoiler
    Salut Doinauser,

    Îmi pare rău pentru timpul necesar pentru a răspunde la întrebarea dvs. Dacă oferta dvs. comercială ar fi fost cumpărată, ați fi primit obiectul solicitat din comerț.

    Puteți contacta echipa noastră de asistență dacă doriți să confirmați că ați primit obiectele.

    Salutari,
    BB_Sious
    În cazul în care dorești ajutor, te rog să contactezi Echipa de asistență în limba română. Nu ezita să mă contactezi și pe mine, însă te rog trimite-mi un mesaj în engleză.

Răspuns la subiect

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii

Ubisoft utilizează cookie-uri pentru a se asigura că dvs. beneficiați de cea mai bună experiență pe site-urile noastre. Prin continuarea utilizării acestui site, vă exprimați acordul cu privire la aceste cookie-uri. Găsiți mai multe informații în secțiunea politica de confidențialitate.