Răspuns la subiect
Rezultate 1 la 2 din 2

Subiect: [Feedback] Dev Diary: Christmas Event 2019

  1. #1
    Community Manager Avatarul lui BB_Sious
    Data înscrierii
    21.03.2017
    Posturi
    1.023
    Lume
    Limanul cu stejari

    [Feedback] Dev Diary: Christmas Event 2019

    Dear settlers,

    Thank you for taking the time to read the Christmas Event 2019 Dev Diary.

    We would love to know your opinion and impressions about it. Feel free to leave them in this thread.


    Happy commenting!
    BB_Sious
    Ultima modificare făcută de BB_Sious; 13.12.2019 la 14:32.
    În cazul în care dorești ajutor, te rog să contactezi Echipa de asistență în limba română. Nu ezita să mă contactezi și pe mine, însă te rog trimite-mi un mesaj în engleză.

  2. #2
    Community Manager Avatarul lui BB_Sious
    Data înscrierii
    21.03.2017
    Posturi
    1.023
    Lume
    Limanul cu stejari

    The Christmas Market disappeared

    Dear settlers,

    You may be wondering why the first Christmas market disappeared from the home island after upgrading it.

    This is intentional. The first Christmas Market is part of the tutorial, and it will return as your progress in the event. It is also stated in the quest that this market is just a vision and that it will disappear.

    The Story will provide information about the Christmas event, NPCs and tasks that need to be done.
    If you have any questions, just let me know!

    Regards,
    BB_Sious
    În cazul în care dorești ajutor, te rog să contactezi Echipa de asistență în limba română. Nu ezita să mă contactezi și pe mine, însă te rog trimite-mi un mesaj în engleză.

Răspuns la subiect

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii

Ubisoft utilizează cookie-uri pentru a se asigura că dvs. beneficiați de cea mai bună experiență pe site-urile noastre. Prin continuarea utilizării acestui site, vă exprimați acordul cu privire la aceste cookie-uri. Găsiți mai multe informații în secțiunea politica de confidențialitate.