Răspuns la subiect
Rezultate 1 la 4 din 4

Subiect: Depozit Avansat

  1. #1

    Data înscrierii
    16.04.2018
    Posturi
    4
    Lume
    Limanul cu stejari

    Depozit Avansat

    Puteti sa faceti ceva in legatura cu asta?

    Image

    Ma gadila un pic pe creativitate atunci cand ma gandesc ca vreau sa fac o insula perfecta si nu stiu cum e structura acestei cladiri... Este 2*2 sau 3*2?
    Ultima modificare făcută de BlueKode; 21.12.2018 la 01:38.

  2. #2
    Community Manager Avatarul lui BB_Sious
    Data înscrierii
    21.03.2017
    Posturi
    1.023
    Lume
    Limanul cu stejari
    Hello BlueKode,

    I am not sure what you are trying to do. Regarding the Improved Storehouse, it takes 2x3 of space.

    Regards,
    BB_Sious
    În cazul în care dorești ajutor, te rog să contactezi Echipa de asistență în limba română. Nu ezita să mă contactezi și pe mine, însă te rog trimite-mi un mesaj în engleză.

  3. #3

    Data înscrierii
    16.04.2018
    Posturi
    4
    Lume
    Limanul cu stejari
    Stiu ca este 2x3 dar ce incerc sa spun este ca 1/3 din aceasta cladire are zona solida doar fata de alte cladiri sau obiecte stabile, dar portiunea asta de 1/3 poate fi amplasata si in locul destinat decoratiilor.

    Image 1

    Image 2

    Image 3

    Image 4

  4. #4
    Community Manager Avatarul lui BB_Sious
    Data înscrierii
    21.03.2017
    Posturi
    1.023
    Lume
    Limanul cu stejari
    Hello BlueKode,

    This building's blocking code is not perfect and the development team is aware of it. It will be fixed in a future patch or game update.

    Regards,
    BB_Sious
    În cazul în care dorești ajutor, te rog să contactezi Echipa de asistență în limba română. Nu ezita să mă contactezi și pe mine, însă te rog trimite-mi un mesaj în engleză.

Răspuns la subiect

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii

Ubisoft utilizează cookie-uri pentru a se asigura că dvs. beneficiați de cea mai bună experiență pe site-urile noastre. Prin continuarea utilizării acestui site, vă exprimați acordul cu privire la aceste cookie-uri. Găsiți mai multe informații în secțiunea politica de confidențialitate.