Răspuns la subiect
Rezultate 1 la 3 din 3

Subiect: [Feedback] Dev Diary: Halloween 2018

  1. #1
    Community Manager Avatarul lui BB_Sious
    Data înscrierii
    21.03.2017
    Posturi
    1.023
    Lume
    Limanul cu stejari

    [Feedback] Dev Diary: Halloween 2018

    Dev Diary: Halloween 2018

    Dear settlers,

    When ghosts and golems haunt your island, may pumpkins gleam and bring you luck.

    Please don't forget to leave your comments on this thread.


    Happy Howl-o-ween!
    BB_Sious
    Ultima modificare făcută de BB_Sious; 19.10.2018 la 15:01. Motiv: link
    În cazul în care dorești ajutor, te rog să contactezi Echipa de asistență în limba română. Nu ezita să mă contactezi și pe mine, însă te rog trimite-mi un mesaj în engleză.

  2. #2

    Data înscrierii
    17.02.2013
    Locație
    mioveni
    Posturi
    34
    Lume
    Limanul cu stejari
    am si eu o intrebare pentru dezvoltatori :
    cum este posibil sa permiti intr-un joc care se considera ”strategie” ca un jucator sa atinga level maxim (75) fara sa aibe nici macar un general ? doar platind ..
    jocul asta la inceput a fost echilibrat nu a existat asa ceva ... ”play” a avut o sansa in fata ”pay” ...acum 0 .... asa vreti sa lasati jocul ?) sunteti siguri ?
    exista multe jocuri pay to win mai atractive decat asta ...ar fi bine sa va ganditi bine la ce ati facut
    in rest eventul este ok , este echilibrat , ati comis-o la ”dublu xp ” pentru ca a fost in graba , nu-i problema intelegem ... nu raportez problema acum ca nu are rost inca o pauza ...apreciem ca ati umblat la mecanica ”xp” special pentru event dar la mecanica de lupta a generalului, nu =))
    personal cred ca v-a fost teama ca nu mai vindeti sageti pe nestemate asa ca ati peticit ceva acolo =))

    astept raspunsul la prima intrebare .... lvl 75 fara general ? sunteti incredibili, ati dus pay to win la extrem )
    Ultima modificare făcută de crash; 29.10.2018 la 17:06.

  3. #3

    Data înscrierii
    20.05.2013
    Posturi
    22
    Lume
    Limanul cu stejari
    Eu merg mai departe : daca tot au aparut "Laboratoarele" sa inteleg ca am pus degeaba codex pe general la "Vanator de recompense" ? Stiu , este optionala fabricarea monedelor stea la laborator dar totusi ! Cred ca trebuie revizuit si "mecanica" skill-urilor , sa o modificati sa pot pune manuscrise , tomuri si codexuri pe toate skill-urile nu sa fiu limitat la 21 de carti ! Asa , preventiv , ca nu stiu ce "Cladiri speciale" mai aveti de gand sa scoateti !

Răspuns la subiect

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii

Ubisoft utilizează cookie-uri pentru a se asigura că dvs. beneficiați de cea mai bună experiență pe site-urile noastre. Prin continuarea utilizării acestui site, vă exprimați acordul cu privire la aceste cookie-uri. Găsiți mai multe informații în secțiunea politica de confidențialitate.