Răspuns la subiect
Pagina 2 din 4 PrimulPrimul 1 2 3 4 UltimulUltimul
Rezultate 11 la 20 din 35

Subiect: O intrecere intre bresle

  1. #11
    Avatarul lui sorin0066
    Data înscrierii
    07.04.2013
    Locație
    Bucuresti
    Posturi
    5
    Lume
    Limanul cu stejari
    O idee foarte buna

    Citat Postat în original de mishu85 Vezi post

    mereu "competitiile" sunt binevenite, de orice fel...si-asa multi nu vad rostul breselelor, acest "concurs" ar aduce un + cand e vorba de aderare intr-o bresla.
    Mult adevar graiesti

  2. #12

    Data înscrierii
    20.02.2013
    Posturi
    4
    Lume
    Limanul cu stejari
    foarte interesanta propunerea, fiindca mie personal questurile breslei care le avem acum sunt foarte usoare, is ceva gen questuri for newbee, ar fi interesant un sistem de aventuri al breslelor, care breasla face cele mai multe xp-uri din aventuri pe week sa fie premiata cu nestemate sau monede! iar cei care sunt ssceptici in privinta asta va rog sava abtineti, bieinteles ca este un siste de sugestii global aici, nu cred ca se implementa o rubrica pt sugestii doar pt plan local, iar tu fraticavarcolac poti sa sezi binisor in monotonia ta

  3. #13

    Data înscrierii
    21.03.2013
    Posturi
    1
    Lume
    Limanul cu stejari
    Eu personal nu sunt in nici o breasla si nu vedeam rostul sa intru intr-una dar acum cu propunerea lui foreversummer recunosc ca sunt interesata sa fiu membrul unei bresle sa intru intr-o competitie si sa fiu motivata sa stau pe joc si la sfarsit sa fiu rasplatita!
    Sunt de acord sa se implementeze aceasta intrecere intre bresle in joc,si ii rog pe cei de la BlueByte sa o ia in considerare .
    Cred ca am asentimentul mai multor jucatori si cred ca daca ar intra mai multa lume pe forum acest ;ucru s-ar vedea imediat.
    Este prea de vreme sa multumesc anticipat?:}

  4. #14
    Avatarul lui mishu85
    Data înscrierii
    21.02.2013
    Posturi
    196
    Lume
    Limanul cu stejari
    Si ca sa fie mai interesant, sa fie atrasa mai multa lume...ar fi mai ok ca premiu sa ia mai multe bresle 3-5-10, bineinteles, nu acelasi premiu... pentru ca multi stiu din start ca nu au sanse la locul 1, dar cand vor conta mai multe locuri devine altfel

  5. #15

    Data înscrierii
    19.02.2013
    Posturi
    29
    Lume
    Limanul cu stejari
    Ideea in principiu este de luat in seama, dar deocamdata cred ca ar face o mare nedreptate celor de lvl mic, celor care nu sunt in bresle, sau celor care vor sa infiinteze o breasla, acestia din urma nu ar avea nici o sansa, toata lumea ar vrea sa intre in breslele mari, sa castige premiul.

  6. #16
    Avatarul lui mishu85
    Data înscrierii
    21.02.2013
    Posturi
    196
    Lume
    Limanul cu stejari
    BadFlo, daca mergem pe considerentul dezavantaj jucatori mici atunci te contrrazici singur intru-un fel....jucatori mici vor fi mereu, sa se "ia in seama" aceasta propunere cand toti au lvl 50 nu are rost, serverul deja va fi "mort"

  7. #17

    Data înscrierii
    10.03.2013
    Posturi
    1
    Lume
    Limanul cu stejari
    summy,ca intotdeauna ai sustinerea mea !!

  8. #18

    Data înscrierii
    07.02.2013
    Posturi
    5
    Lume
    Limanul cu stejari
    Interesanta idee,dar la modul de aderare si parasire a breslei,vor ramane doar cativa care vor"trage" intr-o breasla...cei mai multi vor sa se destinda jucand.Inainte de asta ar trebui rezolvate bug-urile,cum ar fi descrierile incorecte (iepurele de ciocolata nu potenteaza cazarma ci casa de aprovizionare),precum si misiuni ca "instruieste 1 jandarm si nu se intampla nimic,trebuie terminata cu nestemate.
    O competitie intre bresle ar fi utila printr-un top saptamanal,care breasla a acumulat mai multe xp in saptamana respectiva ,recompensa(care o fi aia) sa revina la toti mebrii breslei,astfel breasla ar fi impulsionata.Desigur xp produs de fiecare breasla sa fie afisata in timp real.

  9. #19

    Data înscrierii
    16.02.2013
    Posturi
    3
    Lume
    Limanul cu stejari
    Mi se pare buna ideea chiar daca "cunoscatorii" contseta nu le vad rostul deoarece fata a intrebat, a incercat nu a dat in cap la nimeni!! Ar fi o adevarata provocare pentru toti jucatorii!!!

  10. #20

    Data înscrierii
    22.02.2013
    Posturi
    5
    Lume
    Limanul cu stejari
    In primul rand va multumesc pt postari si pro si contra,cred ca sugestia mea va castiga atentia dezvoltatorilor jocului,impreuna cu propunerile voastre..
    Iar ca raspuns la replica lui BadFlo,cred ca sunt destule brelse care au inca nevoie de jucatori activi si nu vor conditiona intrarea in functie de lvl daca sunt mai mici,pot creste rpd cu sustinerea breslei.
    In plus cred si acum cu tarie ca jocul are nevoie de lucruri noi care sa atraga jucatorii cand nu exista inca PvP si o parte din jucatori ii simt lipsa..
    Majoritatea jucatorilor sunt de sex masculin asa ca ei agreeaza un plus de combativitate..nu ca fetele s ar lasa mai prejos

Răspuns la subiect

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii

Ubisoft utilizează cookie-uri pentru a se asigura că dvs. beneficiați de cea mai bună experiență pe site-urile noastre. Prin continuarea utilizării acestui site, vă exprimați acordul cu privire la aceste cookie-uri. Găsiți mai multe informații în secțiunea politica de confidențialitate.