Răspuns la subiect
Pagina 2 din 3 PrimulPrimul 1 2 3 UltimulUltimul
Rezultate 11 la 20 din 29

Subiect: Ghid pentru cucerirea insulei

  1. #11

    Data înscrierii
    12.02.2013
    Locație
    Pitesti
    Posturi
    309
    Lume
    Limanul cu stejari
    Citat Postat în original de Sergiu85 Vezi post
    multumesc dar nu inteleg de ce atatia recruti, nu sunt jandarmii mai buni ?
    recrutii se fac cei mai usor si sunt cei mai ieftini, e si normal sa pierzi recruti decat jandarmi, u poti sa bagi si jandarmi si soldati

  2. #12
    Avatarul lui Suracis
    Data înscrierii
    13.03.2013
    Locație
    Bucuresti
    Posturi
    38
    Lume
    Limanul cu stejari
    da, jandarmii sunt mai buni decat recrutii dar recrutii ii faci mult mai repede si costurile acestora le poti achizitiona la preturi mai mici decat a jandarmilor. Asa pot sa zic si eu ca soldatii sunt mai buni decat jandarmii dar pana faci 200 de soldati mai bine fac recruti si in numar mult mai mare.

  3. #13

    Data înscrierii
    04.03.2013
    Posturi
    5
    Lume
    Limanul cu stejari
    Buna varianta spadacin, dar ar trebui calculat "cazul cel mai rau" mereu...la trupele puse acolo se poate pierde mai nasol decat ai scris...
    Ultima modificare făcută de Dantic; 12.05.2013 la 18:00.

  4. #14

    Data înscrierii
    17.02.2013
    Posturi
    13
    Lume
    Limanul cu stejari
    Multumesc de precizare, eu am facut doar 1 data curatarea S9 si am avut pierderi medii, adica am simulat de 10-15 ori la fiecare tabara... oricum am completat ghidul si am estimat pierderile minime/maxime care sunt doar in recruti, nu si in alte trupe.

  5. #15

    Data înscrierii
    26.03.2013
    Posturi
    20
    Lume
    Limanul cu stejari
    Citat Postat în original de mishu85 Vezi post
    acest ghid l-am tradus şi adaptat de pe forumul englez
    Parca ziceai ca nu stii engleza cand ti-am dat link-ul referitor la problema mea cu block-ul esuat din cauza unei erori de joc.
    Ziceai ca am trimis eu block gresit, si cica daca il reproduc imi dai 5k monezi, iar dupa ce ti-am dat link-ul nu ai mai zis/facut nimic.

  6. #16
    Avatarul lui mishu85
    Data înscrierii
    21.02.2013
    Posturi
    196
    Lume
    Limanul cu stejari
    Mai nene, postul asta l-ai citit? ce ti-am zis cand mi-ai dat link-ul? ca inteleg engleza dar nu foarte bine, da?
    Daca mi-ai dat link de nu stiu cat timp la care nici nu m-am uitat inseamna ca nu am respectat ce ti-am zis?
    L-ai reprodus si nu ti-am dat? nu inteleg...sau vrei 5k monede pt un post de acum 2-3 luni?

    Tot tu ma intrebai ieri: "mai reproduc, sau o lasam balta?" te asteptai cumva ca la aceasta intrebare sa sar cu 5k monede? ti-am zis simplu: "fa ce vrei". Sau vroiai sa te rog frumos sa-l reproduci?


    Care e rostul postului tau? nu stau foarte bine la intuitie, dupa cum ai vazut si ieri, nu stiam ca doresti 5k monede pt un link, sorry

    P.S. scuze pentru spam
    http://img266.imageshack.us/img266/3079/mishu85.png

  7. #17

    Data înscrierii
    26.03.2013
    Posturi
    20
    Lume
    Limanul cu stejari
    Pe ala nu l-am citit.
    Nu vreau monedele tale, ideea era alta: te contraziceai cu mine degeaba, fara sa accepti faptul ca jocul are erori.

  8. #18
    Avatarul lui mishu85
    Data înscrierii
    21.02.2013
    Posturi
    196
    Lume
    Limanul cu stejari
    Foarte bine, sunt OM, am tot dreptul sa gresesc.

    Daca tu nu gresesti niciodata, te felicit !!!
    http://img266.imageshack.us/img266/3079/mishu85.png

  9. #19

    Data înscrierii
    20.05.2013
    Posturi
    2
    Lume
    Limanul cu stejari
    La sectorul 8: 4. tabără medie(80 bătăuşi, 40 câini de pază, 80 gardă forestieră) [1: 40C 2: 80R + 79C + 40L+ 1S] (runda a 2-a de atac: 80R minim)
    C este de la Cavalerie sau de la Tunar?

  10. #20
    Avatarul lui Suracis
    Data înscrierii
    13.03.2013
    Locație
    Bucuresti
    Posturi
    38
    Lume
    Limanul cu stejari
    Cavalerie

Răspuns la subiect

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii

Ubisoft utilizează cookie-uri pentru a se asigura că dvs. beneficiați de cea mai bună experiență pe site-urile noastre. Prin continuarea utilizării acestui site, vă exprimați acordul cu privire la aceste cookie-uri. Găsiți mai multe informații în secțiunea politica de confidențialitate.