Subiect închis
Rezultate 1 la 6 din 6

Subiect: scoala sateasca

  1. #1

    Data înscrierii
    01.04.2013
    Posturi
    2
    Lume
    Limanul cu stejari

    scoala sateasca

    am incercat sa vand o scoala si nu o gasesc in meniul de vanzari. Dece?

  2. #2

    Data înscrierii
    29.01.2013
    Posturi
    30
    Lume
    Limanul cu stejari
    Anumite cladiri cumparate de la negustor nu pot fi schimbate / vandute intre jucatori. Printre ele sunt: scoala sateasca, atelierul de reciclare sau resedintele plutitoare.

  3. #3

    Data înscrierii
    01.04.2013
    Posturi
    2
    Lume
    Limanul cu stejari
    Asta ar fi oarecum OK in cazul celor cumparate pe oua, care provin din joc. Nu mi se pare cirect in cazul celor cumparate pe nestemate( BANI). Mai ales ca nu am vazut sa fie vreo modalitate de a returna respectivul produs in cazul in care nu esti multumit de valoarea(calitatea) lui

  4. #4
    Avatarul lui mishu85
    Data înscrierii
    21.02.2013
    Posturi
    196
    Lume
    Limanul cu stejari
    Cum ar fi jocul daca ai avea 30 ateliere de reciclare? prea simplu, nu crezi? sau x scoli...ce rost ar mai avea productia de paine cand ti-ar veni settlerii pe banda rulanta?


    Toate cladirile care au o limita la cumparare nu pot fi facute cadou, nici nu pot fi comercealizate...si este foarte ok

  5. #5

    Data înscrierii
    15.11.2012
    Posturi
    690
    Lume
    Limanul cu stejari
    În general, clădirile și obiectele care se obțin cu greu nu se pot comercializa, tocmai pentru că odată plasate pe insulă, arată munca depusă pentru a le obține și statutul jucătorului.

  6. #6

    Data înscrierii
    21.02.2013
    Locație
    Mures
    Posturi
    7
    Lume
    Limanul cu stejari
    Dupa parerea mea, SCOALA SATEASCA nu prea isi merita banii... Produce UN SINGUR COLONIST in vreo 2 ore...

Subiect închis

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii

Ubisoft utilizează cookie-uri pentru a se asigura că dvs. beneficiați de cea mai bună experiență pe site-urile noastre. Prin continuarea utilizării acestui site, vă exprimați acordul cu privire la aceste cookie-uri. Găsiți mai multe informații în secțiunea politica de confidențialitate.