Răspuns la subiect
Rezultate 1 la 7 din 7

Subiect: [Feedback] Dev Diary: Halloween 2017

  1. #1
    Community Manager Avatarul lui BB_Sious
    Data înscrierii
    21.03.2017
    Posturi
    1.023
    Lume
    Limanul cu stejari

    [Feedback] Dev Diary: Halloween 2017




    Dear settlers,


    Now that you've read the Dev Diary: Halloween 2017, time to gear up against those golems or to go pumpkin hunting or to simply meet some friendly ghosts.
    Don't forget to share your thoughts and comments about the Halloween 2017 event on this thread.


    Regards,
    BB_Sious
    Ultima modificare făcută de BB_Sious; 12.10.2017 la 08:21.
    În cazul în care dorești ajutor, te rog să contactezi Echipa de asistență în limba română. Nu ezita să mă contactezi și pe mine, însă te rog trimite-mi un mesaj în engleză.

  2. #2

    Data înscrierii
    17.02.2013
    Locație
    mioveni
    Posturi
    34
    Lume
    Limanul cu stejari
    marea surpriza a lui UBI este ca nu a fost nicio surpriza
    lista av cu drop x3 se cunostea deja ...sau cei de pe wiki au avut o premonitie

    bb cred ca ne sunteti datori cu niste explicatii )

    aveti de ales ...ori nu ati aplicat x3 la refil la av alea 10 , ori ati testat cu x3 incorporat deci surpriza nu a fost surpriza ...alegeti ...hoti sau fraieri ?)

  3. #3
    Community Manager Avatarul lui BB_Sious
    Data înscrierii
    21.03.2017
    Posturi
    1.023
    Lume
    Limanul cu stejari
    Dear crash,

    Please contact support if you suspect that a seasonal adventure did not reward you 3x refill, they will be glad to investigate and help you out.

    Kind regards,
    BB_Sious
    În cazul în care dorești ajutor, te rog să contactezi Echipa de asistență în limba română. Nu ezita să mă contactezi și pe mine, însă te rog trimite-mi un mesaj în engleză.

  4. #4
    Avatarul lui Aruska
    Data înscrierii
    09.05.2013
    Posturi
    19
    Lume
    Limanul cu stejari
    Nu am auzit pe cineva sa aibă loot x3 cu dovleci o pun pe seama micilor buget se rezolva☺ vreun prelungirea eventului votați da.

  5. #5

    Data înscrierii
    13.04.2013
    Posturi
    9
    Lume
    Limanul cu stejari
    Oare de ce primesc si acum doar Golem Antic, desiam distrus vreo 10 pana acum ?
    Golemul Suprem e doar la sfarsit ?

  6. #6
    Community Manager Avatarul lui BB_Sious
    Data înscrierii
    21.03.2017
    Posturi
    1.023
    Lume
    Limanul cu stejari
    Hello Sandorland,

    Aside from defeating the Ancient Golem five times, you need to be level 56 and above in order for the Supreme Golem to show up. The Ancient Golem will keep respawning until you level-up to 56. You may check the Dev Diary: Halloween 2017 for more information.

    Regards,
    BB_Sious
    În cazul în care dorești ajutor, te rog să contactezi Echipa de asistență în limba română. Nu ezita să mă contactezi și pe mine, însă te rog trimite-mi un mesaj în engleză.

  7. #7

    Data înscrierii
    13.04.2013
    Posturi
    9
    Lume
    Limanul cu stejari
    Ok, sorry I dont read the details

    thank's !!

Răspuns la subiect

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii

Ubisoft utilizează cookie-uri pentru a se asigura că dvs. beneficiați de cea mai bună experiență pe site-urile noastre. Prin continuarea utilizării acestui site, vă exprimați acordul cu privire la aceste cookie-uri. Găsiți mai multe informații în secțiunea politica de confidențialitate.