Subiect închis
Rezultate 1 la 4 din 4

Subiect: virus

  1. #1

    Data înscrierii
    14.04.2013
    Posturi
    3
    Lume
    Limanul cu stejari

    virus

    Cred ca aveti un virus in program.
    Am cumparat 19400 nestemate vineri si nu le-am primit nici pana azi.
    Iar la tichetul deschis la suport nu ma baga nimeni in seama.
    E intotdeauna placut sa vezi ca jucatori care platesc un serviciu sunt tratati ca ultimii oameni.

  2. #2
    Community Manager Avatarul lui BB_Sious
    Data înscrierii
    21.03.2017
    Posturi
    1.023
    Lume
    Limanul cu stejari
    Dear Livand2006,

    I'm glad to hear that you already received your gems. We had some unforeseen technical issue that stopped purchases to be completed. My apologies if your felt that support ignored your concern, we had to manually resolve each case thus it took a while to settle all the tickets regarding this issue. Arrangements have been made to avoid this issue from happening in the future.

    Regards,
    BB_Sious
    În cazul în care dorești ajutor, te rog să contactezi Echipa de asistență în limba română. Nu ezita să mă contactezi și pe mine, însă te rog trimite-mi un mesaj în engleză.

  3. #3

    Data înscrierii
    14.04.2013
    Posturi
    3
    Lume
    Limanul cu stejari
    Hello,

    I have NOT received my gems yet and support is still ignoring my ticket.
    Please check and try to help me in receiving the gems.
    Thank you.

  4. #4
    Community Manager Avatarul lui BB_Sious
    Data înscrierii
    21.03.2017
    Posturi
    1.023
    Lume
    Limanul cu stejari
    Hi Livand2006,

    Support has advised me that they are working on your issue. Please be a bit more patient.

    Thank you,
    BB_Sious
    În cazul în care dorești ajutor, te rog să contactezi Echipa de asistență în limba română. Nu ezita să mă contactezi și pe mine, însă te rog trimite-mi un mesaj în engleză.

Subiect închis

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii

Ubisoft utilizează cookie-uri pentru a se asigura că dvs. beneficiați de cea mai bună experiență pe site-urile noastre. Prin continuarea utilizării acestui site, vă exprimați acordul cu privire la aceste cookie-uri. Găsiți mai multe informații în secțiunea politica de confidențialitate.